Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki tud linkelni egy olyan...

Valaki tud linkelni egy olyan oldalt ahol bővebben lehet olvasni a hivatásos jogosítványról?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy Hivatásos jogsi,elvileg azt halottam hogy akinek hivatásos van,az vezethet kisebb féle teher autókat,buszokat is (csak egy bizonyos létszámig).

Az interneten nézegettem de nem találtam rá.

Szeretném még is megtudni hogy vajon mennyi idő kortól lehet ezt elkezdeni,és mennyi pénzbe kerül ez?

Aki tud linket küldeni,az kérem küldjön, lehetőleg

Komárom-Esztergom megyébe lévőek érdekelnének.



2012. okt. 18. 19:03
 1/3 Alex67 ***** válasza:

Itt mindent megtudsz a jogosítvány típusokról, kategóriákról, az egyes kategóriák megszerzéséhez szükséges életkorról, illetve, hogy melyik kategóriának mi a jelzése, továbbá milyen jármű vezetésére jogosít.

[link]


Komárom-Esztergom megyében lévő autós iskolák:

[link]


Remélem tudtam segíteni :)

2012. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Védéken szerintem drágább a jogsi mint pesten linkelek kettő autósiskolaát Budapestit és ott kategóriákra és árakra is le van bontva az ár


www.jogosítvanyok.hu


www.csigajogsi.hu


Nézz körbe ott kategóriákra és kórhatárokra le van bontva!


FIGYELEM: 2013 Január 19. étől kresz változás amiben a jogosítvány életkori megszerzési feltételek is váltoni fognak!

2012. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat ! :D
2012. okt. 19. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!