Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Malaguti F12 Phantomom...

Van egy Malaguti F12 Phantomom problémám az hogy alapjárata lefullad mindig! Olvastam hogy vmi fuvókán kell állítani de azt nem tudom hogy az hol található!?

Figyelt kérdés
ha valaki tud segítsen (nem értek még a motorokhoz annyira) ezért kéne a segítség!

2012. okt. 17. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alapjáraton kell emelni. Nézd meg hogy milyen tipusú karburátor van rajta. Keress rá a neten hogy melyik csavar mit állít, majd a már megszerzett információ alapján állítsd be.
2012. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek a motorokhoz ( mielőtt még irnátok h milyen hülye vagyok )Az hogy milyen karburátor van benne azt hol tudom megnézni mit kell keresnem? :) Tudom hogy valahol a blokkban kell :)
2012. okt. 18. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Fú neked tényleg robogó való. Már bocs. Egyszerűbb ha szervizbe viszed. Tudod hol a légszűrő? Na ami megy el tőle cső annak a csőnek másik végén van a karburátor. Valahol rá van írva a típusa. Vagy kérdezd meg Malagutis fórumon.
2012. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!