Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lehet ez jó választás?

Lacko1996 kérdése:

Mennyire lehet ez jó választás?

Figyelt kérdés

Első autzóm lenne:Renault Megane Classic 1.4 16v sedan

ilyet akarok venni

Mennyire jó választás ez első autóként és friss jogsival?

Ha apám nevére iratnám aki már 15 éve vezet és 1szer sem csinált semmi balesetett mennyire jönne ki 1 hónapra?(ár,kötelező, adók...stb)


2012. okt. 14. 13:28
 1/1 Tomi8 válasza:
Szia. Első autónak mindenképp olyan autót javaslok amit nem "sajnálsz" mert lesznek olyan helyzetek amiket rutintalanságod miatt nem fogsz tudni elkerülni, bár azt nem tudom mennyire vagy ügyes de én is csináltam buta hibákat annak ellenére, hogy nagyon jó sofőrnek tartanak az első perctől kezdve. Jó választásnak tűnik az autó, nagy és kényelmes. Ne feledd egy autó fenntartása nem olcsó. Nem csak tankolni kell. Havi vonzata nincs egy autónak, mert egy autóra mindig van mit költeni. Ami állandó az az üzemanyag, negyed évente kötelező biztosítás, évente súlyadó. Járulékos költségek: Alkatrész, fagyálló, gumi, ablaktörlő lapát. A matekot rád bízom és a biztosítási kalkulátorra. www.netrisk.hu
2012. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!