Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a SUZUKI...

Mi a véleményetek a SUZUKI KIZASHI-ról?

Figyelt kérdés

[link]


Nem sok érte kicsit ez az ár? Mégis "csak egy suzuki".. A felső kategóriás limuzint is túlzónak tartom. Bár tény, hogy szerintem egész jól néz ki.


Más: Az új "elnyűhetetlen suzukikra" csak 3 év garancia van. A sokak által szidott túlárazott Volkswagenekre pedig 4. Akkor most melyik a megbízhatóbb?



2012. okt. 10. 17:09
 1/8 atilis ***** válasza:
49%
A Kia, arra 7 év garancia van. Akkor is a Suzuki messze a legmegbízhatóbb a VW-hez képest meg egy lapon sem lehet emlegetni.
2012. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én régi suzukis vagyok,de Kizashit biztos NEM vennék ennyi pénzért.Inkább ahogy elöttem irták KIAt vagy hyundait vennék.
2012. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül jó. Jól döntöttem, hogy ezt választottam! De a régi Swiftet is megtartottam!
2012. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Kedves Kérdező! Ez a Suzuki jobb autó, mint amilyen neked valaha is lesz, és volt.
2012. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Már most sokkal jobb autóm van. Egyébként egy Mercedes, de most nem erről van szó. Nem tudom hogy jön ide. Ha a kérdésre nem vagy képes válaszolni, akkor kérlek szíveskedj átfáradni másik topikba!
2012. okt. 10. 19:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ennyi pénzért valóban sokkal jobb választás egy Kia. Tegyük fel az Optima. Viszont ez a Kizashi nekem valóban tetszik, ha 4 és fél-5 millióba kerülne, versenyképes lenne és sokan megvennék, ebben biztos vagyok. De ennyi pénzért nagyon kevesen lesznek akik ezt választják. Új Optima van, ennél magasabb felszereltséggel ennyi pénzért. Úgy fog járni ez a Kizashi, mint anno a DeLorien DMC-12. A nagyon magas ára miatt szinte senki nem fog venni belőle.
2012. okt. 10. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:
15%

A véleményem az, hogy aki ezt megveszi az konkrétan sült bolond! Nem más, bolond!


Ebben az árkategóriában már igazi autókat is lehet kapni.

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szép lett a Kizashi, kár, hogy nincs hozzá egyelőre dízel motor.


Az előttem szólónak, jók a linkjeid, remélem te is észre vetted, hogy egyik általad linkelt autó sem full bőrös, egyikben sincs CVT automata, nem összkerekesek...


A kérdezőnek:

" Nem sok érte kicsit ez az ár? Mégis "csak egy suzuki" "

Nem sok, kategóriájában nem nagyon fogsz ilyen felszereltséggel olcsóbbat találni. Csak egy Suzuki, ami közel 5 méter és pár apróságot leszámítva full extra(én a navit nagyon hiányolom belőle).

2012. okt. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!