Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Lupo Vs. Suzuki Alto?

VW Lupo Vs. Suzuki Alto?

Figyelt kérdés

pro és kontra érvek.

Szerintetek?


2012. okt. 8. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Volt Alto a családban, nagyon nem szerettem, szóval azt semmiképpen nem ajánlom...

Se nem tud menni, se nem túl tágas, egyszerűen rossz.

2012. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kettő közül csakis VW!
2012. okt. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 atilis ***** válasza:
100%
Én nagy Suzuki párti vagyok, de sajnos az Alto valahogy nem egy eltalált konstrukció. Többet is fogyaszt, és iszonyatosan kicsi a hely benne. Én 183 cm vagyok, és a régi Swiftben kényelmesen elférek, de az Altóban szerintem nincs olyan ember, aki jól érezné magát, hacsak nem vagy 150 cm alatt. Szóval az Altó felejtős téma szerintem.
2012. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: Vw lupo
2012. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem gondolod, hogy autót kéne venni inkább? Nem hiszem, hogy egy Corsa fogyasztása földhözvágna.
2012. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amennyivel drágább az alkatrész a Lupo-hoz, annyival jobb autó is. Az Alto kicsi és egyszerű mint a faék + elég fapados.


Ahogy már más is mondta: Corsa/Fiesta/Polo/Micra/Twingo/valami hasonló pöttöm járgány?

2012. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alto az vicc, Lupo árából meg már autót is kapsz..
2012. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az altot, viszont a lupoval én is szimpatizáltam (3L) a jó fogyasztása miatt... Csak....

annak a szerencsétlen luponak van egy k.hibája, méghozzá a váltó. Azt írják, hogy 10 lupoból kb. 8-nak 90ezer kilométerenként elszáll a váltója,a váltó javítás 3-400.000 ft-körül mozog........

2012. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert csak fos automata váltóval kapni. Amit hoz az üzemanyag azt elviszi a váltó javítás.
2012. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!