Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s50 miért nem megy...

Simson s50 miért nem megy tökéletesen alacsony fordulaton?

Figyelt kérdés
Ha elindulok akkor első és második sebességbe mintha nem kapna benzint a motor,megy csak szaggat és nehezen gyorsul,viszont magas fordulatszámon nincs probléma bár úgy érzem hogy nem éri el mégse a végsebességét,1:50 keverékkel járok sose volt ilyen probléma,gyertyacsere megvolt (brisket használok mindig),A gyújtás tökéletesen be van állítva.Előre is köszi a segítséget

2012. okt. 9. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha őzbarna a gyertya akkor felesleges neki több benzint adni. Szerintem is a gyújtás a hibás.
2012. okt. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet h nézte szaki de őse tudja tökéletesre csinálni mert amilyen kondik vannak mostanába nem csodálkoznék ha az romlott volna el megint!
2012. okt. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nos a Kondit kicseréltem de ugyanúgy fenáll a probléma ,mivel van új megszakítóm ezért kicserélném azt is de akkor a gyújtást újból be kell állítani vagy csak a hézagot kell beállítani?Még ilyet nem cseréltem ki soha úgy hogy jöhetne néhány jó tanács :) Süsü vagyok hozzá
2012. okt. 16. 19:21
 14/15 anonim ***** válasza:
Fogsz egy tolómérőt.Vagy ha az nincs akkor egy csavarhúzót!kiveszed a gyertyát.beteszed a tolomérőt/csavarhúzót megkeresed a holtpontot és a holtpontol lefelé 1.8mm nél megjelölöd.a megszakítót meg beállítod hogy ott nyisson a megszakító hézagot 2mm körülire állítsd!
2012. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hú már tegnap kicseréltam a megszakítót,és jó lett minden,bár én csak a hézagot tudtam állítani ,azt nem tudom hogy kell hogy mikor nyisson,de a megszakító volt a hibás nem is csörömpöl annyira mint ezelőtt ,alapjáratom is visszajött,Szóval kicseréltem hézagot beállítottam és minden OK kösz a segítséget:)
2012. okt. 18. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!