Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » átalakítható-e egy kispolski...

átalakítható-e egy kispolski vagy trabant?

Figyelt kérdés
Eléggé nagyra nőttem(198 cm) és azt szeretném kérdezni,hogy ha vennék egy kispolskit vagy mondjuk trabantot,akkor az üléssel lehetne-e valamit kezdeni,hogy beférjek? azon kívül,hogy a vezetőülést kivenni :D remélem érthető módon tettem fel a kérdést,ha nem akkor megprobalom értelmesebben leírni.előre is köszi a válaszokat :)

2012. okt. 8. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod, át lehet alakítani. Az üléstartó síneket kell felszedni a helyükről és hátrébb behegeszteni. Csak a padlólemez még véletlenül sem sík, ezért alaposan át kell szabni, hogy a bak az új helyére kerüljön, legyen mihez hozzávarrni az üléssínt. De akkor a hátsó üléssort el kell felejteni és lehet, hogy a biztonsági öv sem fog sokat érni, mert a rögzítési pontok mögött fogsz ülni. Mondjuk egy Trabant vagy Polski passzív biztonsága mellett amúgy sem sokat ér, de kisebb koccanásoknál lehet, hogy jól jönne.
2012. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.hát akkor ezt az ötletet elvetem.mondjuk gondolhattam volna,hogy nem túl biztonsagos ilyen autóknál.egyébként azért gondolkodtam ebben a 2 kocsiban,mert körülbelül csak (kis)városban szeretném használni és hát 19 évesen (egyelőre) állandó kereset nélkül nem engedhetek meg magamnak egy 1 milliós autót:)ide-oda szeretnék eljutni a városon belül.amolyan tanuló autónak vásárolnám.esetleg tudsz valamilyen autót ajánlani? amiben elférek,nem fogyaszt sokat és 300 ezer forint körül/alatt meglehet vásárolni?
2012. okt. 8. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Ladában már elférnél, de az sokat fogyaszt. Vagy esetleg valamilyen nagyon régi honda, toyota.. Nem igen tolakodnak ennyi pénzért autós hírdetések. Esetleg egy suzuki swift sajna, az biztosan kijön ennyi pénzből és azok egész megbízhatóak.
2012. okt. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kidobod az első ülést belőle!
2012. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kgaba88 ***** válasza:
F Astrát, E Kadettet, vagy egy jó Golf II-t, esetleg III-t tudnék ajánlani.
2012. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kösziköszi.esetleg egy '98 év körüli swift ? abban ellehet férni?
2012. okt. 12. 18:58
 7/7 kgaba88 ***** válasza:
Százkilencvenvalahány centis ismerősőmnek az van. Eléggé hátratolt üléssel szerintem jól elfér benne. Mögé még egy gyerek, vagy egy alacsonyabb, rövidlábú felnőtt is befér.
2012. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!