Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kisbuszt (Transportert)...

Milyen kisbuszt (Transportert) ajánlotok lakóautónak?

Figyelt kérdés
Volkswagen T2-est néztem ki de nagyon drága.Így nem kell.Milyen kisbuszt javasoltok ami kb akkora a belső tere mint a T2 (de nem kisebb ) de sokkal olcsóbb ? És lehetőleg ne fogyasszon túl sokat.
2012. okt. 7. 18:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Használt legyen és 300 000 alatt
2012. okt. 7. 18:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a forgalmi is fontos meg jó állapotban legyen akkor Barkas B1000
2012. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egyébként meg:

-Volkswagen ransporter T3

-Kia Pregio

-Daewoo Lublin

-Mercedes Benz MB100

-Renault Trafic

-Mazda E2200

-Ford Transit

-Fiat Ducato

Nekem leginkább a VW Transporter T3 kellene erre a célra. Szerintem ez a legjobb És nem is kicsi.

Ezt nézd meg, mit ki lehet belőle hozni: http://www.youtube.com/watch?v=PGaPwArJsNI

De egyébként egy VW motoros barkas is jó lenne erre a célra. Szerintem vicces lenne, de ha rendben lenne tartva akkor birná a hosszabb utazásokat is. Persze csak MO. területén, de 300ezres autóval ne is nagyon akarj kimenni az országból.

2012. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Barkas B1000 kell nekem.Milyen kategóriás jogsi kell rá ?És nehéz megszerezni ? 17/F
2012. okt. 7. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Barkast NE. Rettenetes egy dög, pláne lakóautónak. De egyébként ennyi pénzből nem fogsz olyat találni ami jó állapotban van, és fenn is tudod tartani. Nagyjából a kétszerese kéne (papírozás nélkül), annyiból már lehet jókat kifogni.


Egyébként sima B-s jogsival lehet őket vezetni, nagyjából 150E ft és 3hónap a megszerzése, nem különösebben nehéz.

2012. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
VW motoros nem olyan rossz. Sima B-s jogsival lehet vezetni. Korán el kezdtél egy lakóautón gondolkozni, mégis egy öreg kocsi tetszett meg. A Barkas árát igaz hogy nem néztem meg, de a Transporter T3-ból lehet venni 300ezer alatt is.
2012. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél kész autót. ez pl 300ezerből meg is volna papírokkal, ha nincs valami baja amit a hirdetésben elfelejtenek megemlíteni: [link]
2012. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!