Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fojtószelep potméter?!

Fojtószelep potméter?!

Figyelt kérdés
Peugeot 106 1.1i HDZ motorkod, 91es, lambdaszonda, gyertyák, benzinszűrő, olaj-olajszűrő, motorvezérlő cserélve voltak. Debrecen egyik állítolagos legjobb elektromosához vittem, Bosch motordiagnosztikával bevizsgálta, és elvileg csak a kompjuter volt bajos, de ahogy mondtam ez ki lett cserélve, annyi változott, h a motor nem rángatott állandoan, viszont meg-megtorpan és hidegen konnyen fullad, főleg ha üresbe teszed és lassan ráfékezel. Nem ránt, csak simán leáll. Ja és egyes kettesbe nagyon szeret fulladni amikor elakarsz indulni halkul a motor oriasi gaz kell neki, meg mondom, megtorpan egyszerűen ott hagy az ut kozepén egy kanyarnál és pár másdperc mulva meg húz.. fojtoszelep potméterrol magyarázott valamit az elketromos vmit csinált vele de még mindig rossz. ilyet hol tudok venni vagy csak tisztitani cserélni kell kivel hogyan ?
2012. okt. 3. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Venni kéne, valószínűleg elkopott a vezető réteg. Majd azt fogják mondani, hogy csak injektorral együtt lehet venni és sok sok pénz, de ez nem igaz. Semmi bonyolultság nincs benne, talán még egy másik autóhoz valót is rá lehet rakni, ha rámegy.
2012. okt. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen igen így jártam h együtt adják 30 tol 200 ig megnett mirelli meg 8200 szálluitás nélkül viszont már találtam vaterán egy teljesen normálisat ami nem is kopott 3800 ért köszi !
2012. okt. 7. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!