Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Titeket mennyire érdekel a...

Titeket mennyire érdekel a presztizs?

Figyelt kérdés
Merthogy engem semennyire, de a környezetemben ezzel majdhogynem egyedül vagyok.
2012. okt. 2. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyne érdekelne? Nem a saját bőrömön akarom megtapasztalni a melléfogást. Pl mondhat bárki bármit, olasz, illetve francia autót soha nem vennék.
2012. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak presztízsből nem vennék bmw-t, pedig tudom, hogy sokan megteszik. Hiába egyes modelljei kifejezetten típushibásak, akkor is sokan megveszik, és vagyonokat költenek rá. Ez az agyatlanság a presztízs.


Annyi pénzből veszek egy japán autót, pl. egy Lexust vagy Mazda 6-ost, amihez 10 évente kell hozzányúlni.


Szóval engem nem érdekel.

2012. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Olaszt vagy franciát ingyen se!
2012. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek és a harmadiknak üzenem hogy akkor inkább vonatozzál a kitört ablakú MÁV-val a -30 -fokos éjszakában, mikor a jeges szél a pofádba csap ahelyett hogy egy bőrüléses, pihe-puha Fiatban vagy Citröenben ülnél !


Engem is leszólnak mert egy Dacia Logan-om van. De teljesen meg vagyok vele elégedve! Olcsó, jó, keveset eszik és megbízható! Tök kár hogy román :/

2012. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért egy lexusnak elég nagy presztízse van már manapság....
2012. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Napkiraly ***** válasza:

bírom ezeket a dacia loganosokat, akiknek a törzskönyve az ersztelízingnél van, és mentek eddig 20ezer kilométert a kocsival, és büszkék, hogy még semmi baja nem volt :D

A140nek van igaza, ha 200ezrem lenne kocsira se olasz vagy francia lenne,tudnám mit kell venni. Régen érdekelt a presztizs, ma már hidegen hagy

2012. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Evele123 ***** válasza:
A francia autókról az a rémhír kering, hogy megbízhatatlanok, finoman szólva "szervizérzékenyek". Persze ha karban van tartva és megkapja a megfelelő karbantartást, üzemanyagot, kopóalkatrészek cseréjét, elég megbízható autók. Renault Thaliám van.
2013. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!