Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha hengerfej tömítést szeretné...

Ha hengerfej tömítést szeretnék cserélni egy fiat tipo 1.4-be le kell eresztenem az olajat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell leengedni, hiszen leállított motor esetében lefolyik a karterba szinte az egész! Tudod, a nívópálcán lévő jelzésig van olaj, ha az alatt szerelsz, akkor kell leengedni!

A vizet persze le kell, és vigyázz, hogy ne folyjon bele az olajba szétszedéskor, mert akkor tényleg le kell engedned és lecserélni az olajat!

2012. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy az olajteknő tömítés is ereszt azt most szeretném lecserélni de ahhoz le kell engednem az olajat de nincs pénzem egyszerre kicserélni mind2őt ezért most szeretném lecserélni az olajteknő tömítést és utána a hengerfej tömítést. Ezért voltam kíváncsi arra, hogy le kell-e eresztenem megint mert az olaj se 2ft
2012. szept. 29. 12:49
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz a választ!
2012. szept. 29. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, muszáj, de ajánlott, amúgy csináltál már ilyet? Lehúzási sorrend, nyomaték megvan? Síkoltatni el tudod vinni ha kell? Könnyen el lehet b@szni, biztos meg tudod csinálni?
2012. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még nem csináltam ilyet,van egy autó szerelő ismerősöm és az megcsinálná (baráti áron)am egy autószerelő menyiért cserélné ki a hengerfej tömítést?
2012. szept. 29. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Maszekban 15-ért csinálom anyagköltség nélkül ilyen kaliberű gépeken.
2012. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok, kösz a választ és az árat. jövő hónapban szeretném megcsináltatni mert ebben a hónapban mást csináltattam meg rajta!
2012. szept. 29. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!