Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic 1993-as milyen?

Bence21 kérdése:

Honda Civic 1993-as milyen?

Figyelt kérdés
Év végére tervezem, hogy veszek egy kocsit (első lenne), legjobban ez tetszett de hallottam h ezeket nyúzzák. Ha a külseje patika meg a belseje is attól még lehet a motor egy nagy rakás...? Illetve az 1,5 LSi milyen motor (teljesítmény)?
2012. szept. 28. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megbízható, jó kis autó, sok ismerősömnek van és egyik sem panaszkodik. Az alkatrész ellátás is jó, meg minden. Ne kereskedésben vedd h tudd ki használta előtte. Ha fiatal srác használta, azt megismered arról, hogy tele tescos tuning cuccokkal. Inkább alapból amiatt kell aggódni, hogy közel 20 éves. Vétel előtt nézesd át jól szerelővel, aztán ha rendben van, az rendben is marad.
2012. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis autó és nagyon jó vezetni, megy mint a rakéta :) Nekem is első autóm, egyszerűen imádni való, kicsit sokat eszik /1.6/. 3 féle van : Ami patika, de iszony drága 6-700e, ennyit nem ér meg. Olcsó és vagy a motor beteg, vagy a kaszni rohad. Javaslom, hogy 2-300e-nél többet ne adj érte, 200-at még simán rá kell költened.
2012. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom h a Vti meg a V-tech motorok erősek de a sima 1,5ös Lsi azt hiszem, az milyen? Linkelek majd egy hirdetést amire mondtam h külsőleg semmi baja.
2012. szept. 28. 20:38
 4/12 A kérdező kommentje:

Összegyűjtöttem pár hirdetést! Személy szerint nekem az utolsó előtti tetszik a legjobban. Ezek külsőleg szép állapotban vannak, persze amit látni csak az. Megérik az árukat?


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. szept. 28. 22:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezek közül én a 2.-at venném. Nagyon szép, jól felszerelt, van klíma is. Klíma kompresszort kell szerezni bontóból olcsón és akkor nyáron, a 40 fokban is komfortosan fogsz autózni.
2012. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Aha.

Szép az összes csak azon gondolkozom, hogy a jó külső alatt egy széthajtott motor van:S Az 1.5-ös motor mennyire erős?

2012. szept. 28. 22:32
 7/12 anonim ***** válasza:

annyira,hogy bőven elég a közlekedéshez.Ha sztrítrészört aakarsz játszani,akkor gyűjtögess még,mert ez nem lesz elég.

Egyébként a sárvédők,küszöbök és az ajtók alja szokott először rohadni,szóval azokat nézd meg.A motorokat nehéz kinyírni,ismerősöm vett egy v-tech motorosat az unokaöccsétől,aki hajtotta,mint egy ökör,az unokaöccs a haverjától vette,aki szintén nyomta a gázt elég rendesen.Most 300.000km van a kocsiba és azon kívül,hogy a rozsda megeszi az egyik oldalát az autónak,semmi baja.

De az nagyon fontos,hogy mielőtt megveszed nézze meg egy szerelő alaposan,amikor megvetted pedig olaj,szűrő és vezérműszíj csere!

2012. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1.5-ben nincs V-Tec szelep...
2012. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok V-tech-et venni mert ami normális azt nem kapok 4-500-ért sztem. 1.5-ös lesz valószínűleg azért kérdeztem, hogy milyen motor:) De gondolom nem is lomha annyira.
2012. szept. 30. 20:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég az 1.5-ös is, úgyis papír a kaszni, úgyhogy nem kell nagy súlyt cipelnie :D Azért én a helyedben kipróbálnék egy ESi-t is, jó ha van benne tartalék :)
2012. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!