Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » HONDA XL 125 VARADERO-ról...

HONDA XL 125 VARADERO-ról milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
egyéb infok is érdekelnek
2012. szept. 26. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Megbízható,kényelmes alacsony fogyasztású,olcsón fenntartható Japán gép! Ami hátránya hogy szerintem a 125 ccm 4 ütemben,nem egy erőgép......
2012. szept. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De nem is száguldozásra találták ki kedves Ferenc :D
2012. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az tény hogy nem kell vele száguldozni,(nem is lehet)de ha jön egy nagyobb hegy akkor meghal egyből.
2012. szept. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az első hozzászólónak igaza van. Ami a második mondatát illeti nem hátrány, hogy 125 és 4 ütem. Viszonylag nyomatékos. Városban ugyanúgy előnyöd van az autókkal szemben mint a nagyoknak jár a pacsi neked is mert min. 500-asnak néznek. :) Nem igazán fogsz találkozni ugyanilyennel az utakon. Én még az alapjárat hangját is szeretem utána már elárulja magát. Picit 3L fölött fogyaszt vegyes használatnál. Alföldiek előnyben mert valóban a hegyeket már nem szereti.
2013. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jó kis gép, 90-100 Km/h-s utazó tempója van, a hegyeket valóban nem szereti, de ott is simán elmegy, én az Osztrák magashegyeket megjártam vele (1400km). 3 liter körül eszik, ami egész jó, csak ajánlani tudom a gépet :)
2013. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!