Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Honda CBR 125R és egy...

Egy Honda CBR 125R és egy Honda Varadero 125 összehasonlításában melyik tűnik jobbnak?

Figyelt kérdés

úgy gondolom hogy :

-fogyasztás

-sebesség

-gyorsulás

-szervizigény

-nektek kinézetre melyik jön be jobban

írnám még az árat is de a Varadero szerintem mindenképp drágább :D

egyéni vélemények is jöhetnek csak ne annyi h ,,szar" mert azzal nem megyek sokra. A válaszokat előre köszönöm :)


2012. máj. 21. 17:17
 1/4 kazsemestor ***** válasza:

fogyasztásban nincs különbség,ha kinyomod a szemüket,akkor is max 3 lityót esznek.

Végsebességre is kb ugyanazt hozzák,130 körül van a végük,gyorsulásra talán a CBR az erősebb,de nem számottevő.

Szervízigényről sajna,nem tudok nyilatkozni,mert még nem volt egyiksem kezemben.Kinézetre a Varadero jön be jobban,mind2 szép,de én inkább a V2 hang miatt választanám a Varaderot.Az valóban gáz,hogy ezért az élményért 150-200ezerrel többe kerül. :S

2012. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ :) igen eléggé érdekes h egy használtért is elkérnek 800-900 ezret mikor egy cbr 350-500 ezerért szinte megvan :D

bár ez engem annyira nem érint mert most a cbr-be szerettem bele :D

2012. máj. 22. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
CBR-re is lehet venni fasza kipufogót amitől nem turmixgép hangja lesz ;)
2012. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

oo hát nekem soha nem lesz az a hang egy turmixgéphez hasonló :D

simsonról váltok rá szóval a hang a legkisebb baj :D

2012. máj. 28. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!