Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Colt friss jogsisnak?

Mitsubishi Colt friss jogsisnak?

Figyelt kérdés
Megfelel kezdő autónak? Tapasztalatok/észrevételek a típussal kapcsolatban?(konkrétan erre gondolok: [link] )
2009. aug. 3. 02:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is megfelel, megbizható és egyszerü a kezelése. A gyerekeimnek is az volt a kezdö autójuk.
2009. aug. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is jó!!
2009. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A típus rendben sztem is.

De azt a 104.000Km-t nem szabad elhinni. Inkább valahol 240-260.000 körül lesz az...

2009. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tökéletes
2009. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jah igen.. a km.. tuti h vissza van hajtva vmennyi, ennyit már énis konyitok hozzá, h a kereskedők szeretik visszahajtogatni a km-t.. ha tehetem magánszemélytől veszem! köszi szépen a válaszokat..:)
2009. aug. 4. 00:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Légyszíves még írjatok észrevételeket. Alkatrész beszerzés/ár/minőség.. stb..
2009. aug. 4. 01:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos jó, de a linkelt példány szerintem felejtős, azon túl hogy a 104ekm max egy jó viccnek felel meg, a bal eleje kapott, ki tudja mi van alatta, és itt ott már rohad is. Olcsóbb venni egy kicsit több pénzért egy megkíméltebbet, mint egy lelakottat foltozgatni, még ha nem is úgy tűnik elsőre.
2009. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!