Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül a chip tunning?

Mennyibe kerül a chip tunning?

Figyelt kérdés
Én majdnem teljesen analfabéta vagyok a témában. Igaz, hogy a megnövelt teljesítmény mellett kedvezőbb lesz a fogyasztás? Befolyásolja-e a kocsi élettartalmát? Bármilyen kocsiba érdemes?
2009. aug. 1. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem a szerelöt akihez járok.Azt mondta 70 80 ezer forint körül mozog,és nem mindig jön össze a dolog.

Azt mondta,ha több loerőt akarok,akkor inkább vegyek egy másik kocsit.Szóval nem éri meg.

2009. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem teljesen értek azzal egyet hogy vegyél másik kocsit ha több lóeröt akarsz...(pl egy erösebb kis 1.2est is meg lehet csinálni hogy elása a népet gyorsulásokon (tapasztalat)!A chiptuningnak is vannak fajtái pl az olcsó 30-40ezres ami ugyan egy darbig jó utána ba*hatod ki a motort mert tönkrevágja!ami már drágább az már jó pl ami 100 körül mozog!fogyasztásban szerintem valamivel emelkedik!(mint a direkt szürö,fogyasztást mondjuk csak akkor csökkent ha nem padlózod)ja és azt mondogatják hogy 1.6on alul nem érdemes bár mindenki a maga ura és ö dönti el mit ér neki meg átlag 20-30% töblet!még annyit hogy korban talán 92-nél fiatalabb legyen!
2009. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi. 1,9-es ill. 2,2-es dízelról lenne szó.

Akkor lehet, hogy normál használat mellett csökken a fogyasztás?

2009. aug. 2. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:
elképzelhetö..cimborámék golf 4-ében(1.9PDTDI) is van egy csipi a gyári 110 helyett 140 lipicai ménes húzza az autót!(és kellemesen érezhetö...)ja és vegyes használatban kb 1,5 vagy 2 decivel evett többet!ugyhogy azokba a mocikat amiket irtál nyugodtan bele lehet operálni!
2009. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2009. aug. 4. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!