Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 106hoz értők?!

Peugeot 106hoz értők?!

Figyelt kérdés

Hali (1.1i '91 benzin)

Elvittem egy szerelő barátomhoz, és kiröhögött hogy már három kompjutert cseréltem, azt mondja, hogy ha kompjuter hibás lenne meleg motornál se hidegnél nem mukodne. Ment vele egy kört egyből ráadta, hogy ez gyujtáskimaradás, ez a dadogás meg hogy könnyen lefullad. Erre cseréltünk négy gyertyábol hármat (mert egys*ggfej f*sz akivel hogyták azt ngk gyertyákat elejtette az egyiket, szoval az utolag lesz cserélve..) mert egyébként ránéztünk a gyertyákra 4bol 3 kox fekete volt el volt kopva, a rotorom tiszta volt.. egy két napig az autonak tetszett a csere, de most első indításnál naponta agyon rugdosnám ezt a sz*rt mert szégyenbe hagy egy kikanyarodásnál átteszem kettesbe és rendesen bedadog ilyen cm/másodperc sebessséggel ráadásul és szépen leáll...........mi a franctol van ez? és CSAK hideg motor b*szakodik a meleg nem. az elektromos azt mondta minden rendben scak kompjuter baj.. lambdaszonda volt cserélve, gyertyák, kompjuter, üzemanyagszűrő, olaj, kifogytam segítsetek.........nem értem egyébként, hogy ha az elektromoshoz elvittem rákötötte a laptopját, miért írt ki csak kompjuter hibát? és hibás volt e a kompjuter? a K betű ami mindig felvillant megszűnt, viszont állandoan ugyanugy rángat a motor hidegen, mint mielőtt az összes cumót cseréltem rajta....


2012. szept. 19. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Trafó,gyertyakábelek. Ez maradt ezek alapján.
2012. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!