Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért van ennyi tipikus "minden...

Mért van ennyi tipikus "minden kanyar előtt fékezgető" @&€ az utakon?

Figyelt kérdés
Megy 80-al, van egy kis törés a kanyarban, és természetesen belenyul a fékbe méghacsak 5km/h-t is lassul, és engem meg az örület e kerget mert ott nem tudok elözni, nekem is fékezni kell (kopik a fék, fel kell utána gyorsítani, benzin-...) egy ilyen aberált miatt. Pedig azt a kanyart normális autóval 120-al SIMÁN belehet venni. (de 90-el még egy daewoo-f0ss is). Ezek az emberek tudnak egyáltalán vezetni? Engem már friss jogsisként is zavar...
2012. szept. 17. 00:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Majd megszokod, sok a biztonsági meg a kalapos sofőr, de inkább egy ilyen, mint hogy belemenjen 120-al veled szemben, félig a másik sávban, mert akkor gépészkedhetsz hogy ne legyen csatt.
2012. szept. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Pont az ilyen friss jogsisaknak gyújtogatják a gyertyát a neten, mint te. Megkaptad a jogsit, azt hiszed te vagy a világ legmenőbb kölke, aztán meg szállsz bele az első bokorba. Ha ők úgy érzik biztonságosnak, akkor fékezzenek csak nyugodtan. Ha száguldozni karasz,. akkor javaslom az autópályát meg a gokartot, de légyszives ne menőzz már más kárára 120-szal kanyarban. (tudjuk, te jól vezetsz...)
2012. szept. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Mindennek megvan az oka, hogy miért megy lassabban, miért fékez minden kanyar előtt, miért nem előz ki egy 40-el halad ó mezőgazdasági vontatót. Mindenki a saját maga biztonságérzetéhez igazodva vezet. Én pl nem előzgetek indokolatlanul, még 70-nél sem inkább. Volt olyan, mikor 100-al mentem és még ott is előzgettek, nem volt neki elég. Szerintem az előzés a legveszélyesebb manőver a közlekedésben és 80%-ban ez okozza a baleseteket.
2012. szept. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Főzős Laci ***** válasza:
49%
Mert nálunk sok az az embertípus,aki nem akar vezetéstechnikailag fejlődni,és kicsit jobban vezetni.Hanem sok az ún.vasárnapi autós,aki nem is ismeri a saját autóját.Én is találkoztam már ilyen technikai nullákkal,el kell őket viselni,és h tiszta a levegő,akkor megelőzni!
2012. szept. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Majd ha te melletted ül a te gyereked meg a te feleség akkor te sem fogsz száguldozni! Persze ez csak akkor igaz ha megéred!Viszont vesére is sokan várnak, tehát nyomjad neki!!
2012. szept. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
A 80 nem értem, miért száguldozás...80at írt, nem 280at...
2012. szept. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Bocs, de nagyon nagy marha vagy. Belemehetsz 120al egy kanyarba, de mi van ha egy barom kijön előzni a kanyarban... Egyből véged lesz. Most ugyan ez 80al még ha 1 másodperccel több időd is van kezelni a helyzetet máris több végkimenetel lehet. Nem azért, ha olyanok a körülmények én is taposom a kanyarban, de nem attól függ a kanyar bevételének sebessége, hogy egy kocsi mennyivel bírná bevenni...
2012. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves friss jogsis: Hat ha tartod a kovetesi tavolsagot, talan soha nem kell a fekhez nyulnod ilyen emberek miatt, leszallsz a gazrol esetleg visszakapcsolsz egyet es el van intezve. Volt amikor kb 70 km-t megtettem kaposvar es siofok kozott ugy hogy nem nyultam a fekhez, pedig volt forgalom is, lejto emelkedo kanyar, vasuti atkelo, vagyis ha ezt meg tudod csinalni akkor talan erezheted magadon hogy mar sejtesz valamit addig meg tanulj :) Ja es egy Berlingoval mentem majd 200 kg szerszam ami mindig benvan.
2012. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%

"Megy 80-al, van egy kis törés a kanyarban, és természetesen belenyul a fékbe méghacsak 5km/h-t is lassul..." tehát 75 km/h val veszi be a kanyart. Ti meg itt beszéltek 120akat a kanyarba, meg meghal meg ilyenek. Aki nem tud biztonságosan vezetni, az ne menjen ki közútra!

Vagy ha nagy neki a 80as sebesség az álló helybe tegye meg az utat A-ból B-be!

Több embert sodorsz veszélybe ha 20al lassabban mész, mint ha 10 el gyorsabban.

2012. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%
mert f*szkalapok, bele kell törődni, rengeteg ilyen van... ettől függetlenül ne bízd el túl hamar magadat az utakon, még ha jól is vezetsz, érhet meglepetés
2012. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!