Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt kisbusz vásárlásnál...

Használt kisbusz vásárlásnál mit kell nézni?

Figyelt kérdés
Elviszem egy autószerelőhöz elötte. Szóval a műszaki dolog letudva. Milyen papírok kellenek a kisbuszhoz(ez lenne az első autóm, és a jogsira egy hét múlva fogok elindulni nem értek az ilyesmihez)? Vagy a papírokról is kérdezzem meg a szerelőt?
2012. szept. 16. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt nézd meg hogy teherautó papírjai vannak e vagy személyautó papiros. mert gyakran megesik hogy 6 fős kisbuszok Tgk papírt kapnak. Lényegében ugyanaz mint a 9 fős csak 9 fős buszból szükség szerint kiszerelhetsz 1-2 üléssort de 6 fős tgk papíros kisbuszba nem tehetsz be +egy ülésort. Nekem 6 fős kisbuszom volt és mindig szőröztek vele a rendőrök hogy van e menetlevelem meg mért nincs meg hasonlók. néha én se tudtam hogy most akkor minek könyvelték el a kocsim. Kisbusznak vagy kisteherautónak. Az ilyen autók ugyan olcsóbbak de tudni illik hogy drágább rájuk a műszaki. ilyen 6,meg 3 fős autókba szoktál látni térelválasztót rácsot. a kilenc főssel jobban jársz hiába drágább mert az személyautónak minősül.
2012. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!