Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fullad le első indításko...

Miért fullad le első indításkor az autóm? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy olyan problémám az 1.6 16V Seat-tal, hogy ha hidegen beindítom és hagyom, hogy járjon, akkor lefullad. Beindítom mégegyszer majd elindulok akkor nagyrészt lefullad, vagy leesik a fordulat és nem tudja visszavenni.. Csinál olyat is a gépezet, hogy beindítom, leáll, és nem hajlandó beindulni többszöri tekertetésre sem, csak egy kis idő múlva. Utána megy normálisan. Mi lehet a hiba oka? A választ előre is köszönöm!
2012. szept. 13. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
jó kérdés, de a mercedes 190-el én is szívok...mert még karbis és nyomkodni kell a gázfröccsöket indításkor mert bszik indulni, sőtt, le is fullad nélküle :)
2012. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy fiatalabb autónál amit áltlaában használok, az injektoros és ott nem kéri a fröccsöt, am nem tudom a kérdésedre a választ, gondoltam megosztom :D
2012. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha injektoros ha karbis mindkét esetben a hideginditással van baj ,tehát a szivatót ill. alapjárati motort beállitani ,tisztitani
2012. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TOMAtm ***** válasza:
igy van ahogy előző irta,de azért nézd meg azt is hogy mit tankoltál bele,mert én jártam már ugyanígy:fos VIZES benzint tankoltam aztán indítás után(a víz leül álláskor a tank aljára ahonnan szív a pumpa) amikor benzin helyett vizett nyomott lehalt a kocsi.aztán mikor már elég benzint tudott szívni ment megint rendesen.
2012. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!