Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen robogóval elmennétek...

Ilyen robogóval elmennétek suliba?

Figyelt kérdés
[link] [link]
2012. szept. 3. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
miért ne?:)
2012. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hali:) hát van egy csaj akinek legújabb apriliaja van,és az mellett nem érzem ezt jónak. Nekem fekete van,de bennem van ,hogy ez nem jó. :S
2012. szept. 3. 17:27
 3/10 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok,de úgyis elmennék vele :)

am meg miattam a másnak lehetne 600cc-s yamahaja is ha nekem ilyenem lenne ,miért szégyellném

2012. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha neki Aprilliája van? Ez a kis Peugeot jól néz ki, egyáltalán nem ciki.
2012. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha Ducatival járna az a csaj akkor mi lenne? Ne a másét figyeld, örülj annak hogy neked van egy robogód amivel suliba járhatsz, nem kell buszozni.
2012. szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
figyelj csak 10 éve motorozok simsonon tanultam motorozni nem érdekelt hogy ki mivel jár nekem akkor jó volt nem érdekelt más .. most meg itt van az ezres Gsx r k8 k8= 2008 as barátnőm-nek akinek akkoriban már meg volt a mostani Kawasaki Zx9r tesóó ami most a hugáé neki meg ott van a Honda Cbr Repsol 1000 rr a bnőmnek és együtt vagyunk 8 és fél éve meg mi motorosok nem autósok vagyunk hogy kinek milyen autója van úgy ítéljük meg csak itt ugye motorba meg egymást ....Mi össze tartunk motorosok!MOTOROS VAGY EZ A LÉNYEG :) NE CSÜGGEDJ ha meg a csaj normális akkor ha akar téged nem a motorod nem a kocsid miatt nem a miatt amid van hanem azért fogsz kelleni neki ami TE VAGY HAVER a ribancokat meg szard le motorozatok pl hétvégén hívd el kisebb túrára álljatok meg pihenőkben vagy fagyizóknál.... ha vérbeli motoros vagy akkor ints nekünk nagy motorosoknak vagy kis motorosoknak is vissza intünk intenek 98% ban lássa rajtad a csaj hogy motoros vagy nem hobby motoros ....... de a lényeg szard le ki mit mond neked jó ha másnak nem teccik kattogjon arréb:)
2012. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tiszta égés, ki ne menj vele az utcára!
2012. szept. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
tegnap 07:08 te vagy az égés öcskös kajak meg látszik autós vagy ! a nagy motoros voltam ! te meg ne foglalkozz senkivel menj ki vele akinek nem tetszik fordítsa el a fejét!
2012. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szegény. Ennyire nem veszed a lapot, kár érted...
2012. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8


rajtad meg az látszik hogy nincs humorod. Az szerintem a leghülyébb embernek is leesett hogy csak irónia volt amit a 7-es válaszoló írt. De rögtön köpködni kell minden autósra mert ők milyen bunkók...

2012. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!