Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elmennetek egy 50cm3 robogoval...

Elmennetek egy 50cm3 robogoval egy motorostalalkozora?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 22:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jovohonapba lesz egy motorostalalkozo es arra el szeretnek menni de nem tudom hogy nem-e lenne ciki egy robogoval oda allitani. Szerintetek?
2011. júl. 9. 22:43
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

A robogósoknak külön találkozójuk szokott lenni.


Ahogy a motorosoknak is külön chopper - sport - stb... találkozója.


Olyan találkozóról én még nem hallottam, hogy a sportmotoros sebességőrült huszonévesek összeültek az 50-es szakállas bőrmellényes chopper - túra motorosokkal aztán jót buliztak.

A robogósokat meg a nagymotorosok nem is veszik motoros számba. Valljuk be nem is az.

2011. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Sirokba odaállítottam! A kutya nem szólt be.
2011. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elso mekkora szerencsetlen van nem is az. Persze hogy elmehetsz a talalkozora, en voltam talalkozon ahol a sportmotoroso egyarant ugy bulziott ahogy a chopperes. Te vagy annyira idiota elso h ezt nemtudod felfogni. A robogo is motor, szoval egesz nyugodtam mehetsz vele a talalkozora, nem is tudom hogy miert nem mehetnel!
2011. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ha nem motor a robogó akkor ülj rá jogsi nélkül és gurulj el a rendőrök előtt 2x 3x. a jutalom nem marad el.... XD


Menj el nyugodtan, aki szereti a motorokat szívesen látják és beszélgettek egy jót...

2011. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagymotorosra semmiképp mert kiröhögnek (tapasztalat).

Kismotorok és robogók találkozójára viszont igen!

2011. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
menj el! a normális emberek a társaság és a koncertek miatt járnak találkozókra nem a motor típus miatt (kivéve a sznob alsóörsi harley találkozót amit a celebek kivételével minden normális ember kerül) szóval jó szórakozást!
2011. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem mennék, de egyáltalán nem ciki. Ha lehet, ne egyedül menj, hanem valamelyik robogós haverral. Nem fogod magad egyedülérezni sem.
2011. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki igazi motoros, ami kiderül, h az első nem az,az tudja,hogy a motoros találkozón több fajta motoros gyűlik össze. Sport, chopper, túra stb. És minden motoros tiszteli a többit , nagyon összetartóak,nem véletlenül vanna motoros szokások az úton,függetlenül attól hogy chopper vagy túra. Hülyeséget ne beszéljen, aki nem ért hozzá vagy nagyképű. Elmehetsz persze,Sirokra pláne. Barta Béla barátom Isten nyugtassa sok bulit szervezett Sátán, ő a motoros körében szinte fogalom és mindenkit szeretettel várt.
2011. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
én mentem már vonattal is, meg kocsival vittek. A haveri társaságoman senkinek sincs semmilyen motorja, mégis járunk. Teljesen mindegy h mivel mész, az a lényeg, h ott legyél. Láttam már én is robogósokat.
2011. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!