Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf V GTI, Seat Leon...

VW Golf V GTI, Seat Leon Cupra vagy Opel Astra GTC OPC?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy a GTi vagy a Cupra, mert a motorjára rengeteg és jobbnál jobb tuning van! Nem kérdés!
2012. szept. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kiflitolvaj ***** válasza:
GTC:)
2012. szept. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az opc-t választanám, de a gti sem rossz
2012. szept. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak is Cupra :) ha gyárilag 240LE-s verzióra gondolsz az OCT tuningal rögtön 315:) Nem kérdés hogy a Seat az a legszebb legjobb!
2012. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Astra OPC, egyértelműen.
2012. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki OPC Astra-t ajánl az miért? Kiváncsivá tettetek, hogy miért voksoltok ennyire az OPC-re. Tény, hogy dögösebben néz ki, mint az alap Golg, vagy Cupra Leon, de motorikusan is jobb?
2012. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Régi kérdés, de ha valaki pont ezen filózik, legyen több érv.


Nos...


Golf gti:


Gyári 200 ló. Volkswagen konszern. Garantált minőség, az utolsó Golf, ami jól néz ki. (Szerintem)

DSG zsebbe nyúlós, ha lekönyököl, a manuálisban kevesebb a hiba lehetőség.

Dögös külső.


Leon Cupra:


Nekem külsőre olyan semmilyen. Egy szélesített vázára emlékeztet, semmi dögös nincs benne. Viszont a látszat csal. Brutál erő van benne, szintén Volkswagen.konszern, plusz nyilván tudták a cégnél, hogy a kategóriában már van egy ikon...

Gyári 240 ló, Volkswagen minőség, érdektelen külső... Mindenki döntse el maga. A véleményem szubjektív.


Astra OPC


Akárhogy is ajnározzák...csak egy Opel.

(Mondom ezt úgy, hogy Opeles vagyok.)

Nem kell ragaszkodni a márkához.

Vezess egy GTI-t meg vezess egy OPC-t.

(Mindkettő megvolt..)

Érezni fogod a különbséget.

Az OPC is odaver, mint az állat...

De valahogy mégsem szárnyalja túl a másik két versenyzőt.

Ami még az Opel mellett szól, az a közösség. A Facebookos csoportokban tömörülő fanatikusok.

Tuti, ha bármi bajod van, van egy kis eszed, rálátásod, 5 perc alatt találsz bármilyen alkatrészt, meg szerelőt is, aki nem ver át.

Az Opeles közösség utolérhetetlen. Akkora létszámmal rendelkezik.

Olyan hibája volt az autómnak, ami után más, hónapokig nyomozott. Kb 1 nap alatt kiderült mi baja az autómnak, és nem kellett kamura elköltenem 200 ezret cserékre, mert segítettek azonnal, megosztották a tapasztalatot, megmenekültem...

Ez is rohadt nagy előny ám.


Mégis,ha döntenem kell, akkor egy Golf mondjuk stage 1 progival, 240-250 lóval.

Az arany középút. Dögös és Volkswagen.

De nekem van szerelőm. :P

2019. jún. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!