Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanának...

Milyen autót ajánlanának elsőnek,19 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, ami 5 személyes, és nagyobb csomagtartójú, mert albérletbe fogok költözni és néhány csoporttársammal bejárni az egyetembe, befizetnek a benzin árába. Maximum 800.000 forintot tudok rászánni, viszont teljesen tanácstalan vagyok, hiába néztem már meg rengeteget.. valakinek ötlet?
2012. aug. 30. 16:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Mintha ezt már kérdezted volna:)


Most is egy Honda Civic-et ajánlok neked

2012. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Biztos nem kérdeztem, mert csak most vizsgáztam le :DD leírnád, hogy miért pont azt?
2012. aug. 30. 16:27
 3/23 anonim ***** válasza:
62%

Opel Astra G, Volkswagen Golf IV, Peugeot 206, Citroen Xsara, Daewoo Kalos, Skoda Fabia, Renault Megane, Ford Focus, Seat Cordoba, Renault Thalia, Audi A4(személyes kedvencem), Volvo S40, Újabb Suzuki Swift, Opel Vectra B, Volkswagen Bora, Volksvagen Passat, Peugeot 307, Renault Megane, Saab 9-5, Mazda 323.

[link]

Csak a kiemelt hirdetések közül írtam neked. Nem nagyon dtál meg krittériumot, így belefér az összes tipus. Válazd ki ami tetszik neked.

2012. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Persze hogy le:)

Mert szép vonalvezetésű /akár sedan,akár csapotthátú/,megbízható,tágas,erős,ugyanakkor gazdaságos.

2012. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%
Az ilyen "válazd ki" kategóriájú válaszolókkal pedig nefoglalkozz,aki thalia-ra,vagy daewoo kalos-ra akar rádumálni...
2012. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Épp ez az, amit a 3. válaszoló írt, hogy nem tudok választani, mivel eddig a családi autónkat és a tanulóautót vezettem csak, kíváncsi vagyok mások tapasztalatára, ki melyiket szereti és miért.

Természetesen első szempontok között van a viszonylag alacsony fogyasztás és könnyen beszerezhető alkatrészek.

2012. aug. 30. 16:54
 7/23 anonim válasza:
Swift 2 a gazdaságos és olcsó hozzá az alkatrész, karcolva megvan 800 e ft-ból
2012. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 atilis ***** válasza:
Szerintem Suzukit vegyél. Akár régebbit is, pl. Sedánt, annak nagy a csomagtere, ennél olcsóbb fenntarthatóságú autót nem tudok, és egy nagyon szép állapotút már olyan 300-400 ezerért megkapsz. De 8-ból akár az új Swiftet is kifoghatod, de elérhető még az Ignis is, az kicsit többet fogyaszt, de nem rossz autó.
2012. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nekem az oktatók pont a suzukit nem ajánlották, mert ha kezdőként balesetem lesz vele akkor minimum totálkár... nem tudom mennyire igaz, de én sem tartom a legbiztonságosabbnak.
2012. aug. 30. 18:57
 10/23 anonim ***** válasza:

Egy dízel Opel Astra G a neked való szerintem. Az újabb Suzuki Swift sem rossz, de szerintem annak kicsi a csomagtere. A dízelek amúgy is kevesebbet fogyasztanak mint a benzinesek, de benzinesek közül is ki lehet olyat fogni ami csak 5-6 litert eszik. Pl egy 1.2-es Fiat Punto, de annak is kicsi a csomagtere. Amúgy meg 5. válaszoló, az én válaszom miért nem jó? Felsoroltam pár tipust amiből választhat. Az általad ajánlott Honda a válasza alapján nem tetszett neki. Én nem akarom rátukmáli sem Thaliára, sem Kalosra, olyat választ amit akar. Az opel is, az Audi is, a volkswagen is és szinte az összes megbízható amit írtam. Az ilyen újabb Renaultoknak sincs semmi baj az elektronikájával.

Azt jó lenne tudni, hogy dízelt vagy benzineset szeretnél?

2012. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!