Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hayabusa vagy ZZR 1400?

Hayabusa vagy ZZR 1400?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 50 éves vagyok,38 éve motorozok, jelenleg egy Intruder 1800 tulaja vagyok de kategóriát szeretnék váltani.

Ezen a kettőn gondolkozom: [link]

vagy: [link]

valakinek tapasztalata esetleg valamelyik típussal?



2012. aug. 29. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
deja vu
2012. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nos, nekem ugyan egyik motorról sincs tapasztalatom, meg úgy általánosságban véve sem (autós vagyok), de talán hátha sikerül valamelyik irányba elbillenteni a mérleg nyelvét. Korodból fakadóan feltételezem neked már tényleg nem azért kell ilyen motor, hogy májerkedjél vagy feltűnősködjél, hanem, hogy túrázzál vele.


Kimondottan ez a 2 motor az, amelyik között vacillálsz? Mert, ha igen, akkor én a Suzukira voksolnék. Tény,hogy használt, míg a Kawasaki új, de ha a Hayabusában valami tönkre megy, nem hiszem, hogy 2,3Millióba kerül a javíttatása, mint amennyivel többe kerül a Kawa. És szerintem a Hayabusa jobban is néz ki. De ez csak magánvélemény. De persze az állapota a sorsdöntő. 3 év (és 22E km) alatt azt is leharcolhatták. Az, hogy mi áll a hirdetésben ne vedd figyelembe. Oda azt kamuzik az eladó amit akar... Sikeres vásárlást kívánok.

2012. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nemazért kell nekünk egyhármas hayabusha,hogy májerkedjünk,valóban.

Éles meglátás! Az emberek nemazért veszik meg ezt a rakétát...

2012. aug. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 50 évesen maradj nyugodtan az intrudernél. Azzal lesz stílusod, egy zizin vagy egy busán elég röhejesen néz ki egy "50-es vén szivar" protektoros versenyszerkóban ráhasalva a tankra.
2012. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Talán...

hm..

izé talán...

nem tudom.

2012. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem csak a 20 éveseké a világ.... Megrendeltem a zizit jó lesz az nekem.
2012. szept. 19. 14:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó motorozást! Használd egészséggel és széles utat! :)
2012. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rosszindulat nélkül mondom, hogy ez csak kapuzárási pánik, ha elmúlt úgyis visszaülsz az Intruderre.


Addig is széles utat és jó hajtást :)

2012. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte jókívánságokat!
2012. szept. 22. 06:44
 10/10 anonim válasza:

én is a kawasakit venném

nagyon jól döntöttél!

2012. okt. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!