Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18 évesen gáz Aprilia RS...

18 évesen gáz Aprilia RS 50/70-el járni?

Figyelt kérdés
Robogómat akarom cserélni egy váltós motorra, de nem akarok jogosítványra költeni stb..Így nekem megfelelne egy erősebb rs..vélemény?
2012. aug. 26. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen rettentően űbergáz.

Na most örülsz? :D Erre a válaszra vártál? :D


Őszintén: Ki a szart érdekel más véleménye?

Kérdés:

- Neked tetszik?

- Szerinted jó?


Ha igen-igen a válasz akkor uccu neki :) Kit érdekel más véleménye?

2012. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

dehogy gáz. Az már inkább hogy mások véleményére jobban adsz mint a sajátodra.

Ha neked jobb így és tetszik a motor akkor vedd meg.

2012. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz, motornak motor, váltós is.


Viszont ha szubjektív véleményemet akarod hallani nincs röhejesebb mint mikor egy idomos sportgépnek simsonhangja van, inkább egy Derbi Sendát vagy más hasonló kaliberű gépet nézz ha már ilyenben gondolkodsz.

2012. aug. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 smitwesson ***** válasza:
250 yamahával felborulni, összetörni kezed, térd, könyök, állról lehorzsolt bunda gáz? Tanult csak meg motorozni, egykerekezni, bedőlni. Ha megy mindez akkor semm gáz mert gondolom még nincs saját kereseted, tehát pénzed rendesen mindenre. Jó neked az RS! Szerintem...
2012. aug. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz? az a gáz amit előttem is írtak, hogy ott van egy krossz-túra ami eseleg jól is néz ki, de olyan a hangja mint a simsoné. a fiatalok körében népszerű motorok a robogók és a simsonok. ha váltani is szeretnél akkor a simson jó választás lehet, de ha neked jó a mostani motorod, akkor nincs azzal baj. mást sem fog érdekelni.
2012. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!