Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia sr 50 r factory-ba...

Aprilia sr 50 r factory-ba milyen hátsó kuplungrugó kell/milyen színű? Nem a betétbe hanem a rendes rugó.

Figyelt kérdés
Van egy keveset futott apriliám csak az a baj vele hogy nem a gyári kuplung van rajta és így nincs összhangban a motor.A gyári kuplung meg egy vagyon de ha nincs más választás akkor persze azt megveszem.Ha valaki esetleg tudna segíteni akkor irjon legyen szives.Ja és még egy kérdés:A variátorba a legkönnyebb alumínium görgők kellenek?

2012. aug. 13. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyári görgő méretek és súlyok : [link] NEM A LEGKÖNNYEBB A LEGJOBB! (és nem is a legnehezebb) Hanem ami a motor legerősebb fordulatszámtartományában kezdi meg a váltást. Ezt próbákkal kell kitapasztalni. Kuplung rugóból se úgy van , hogy melyik szín való bele. Más erősségűek , így más fordulaton kapcsolnak. (a 3 kisrugó a kuplungrugó, az egy nagy rugó amit kuplungnál látsz az meg a kontrasztrugó)
2012. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oks köszi.
2012. aug. 13. 13:29
 3/5 A kérdező kommentje:
De amugy nekem 19x15,5-ös 3 alumínium és 3 vas vagy nem tudom milyen anyagú van benne (de lényeg hogy nem ugyan olyan) de amit linkeltél ott azt irják hogy 15x12-es kell bele...Igazán nem értem akkor ez ártott neki valamit?
2012. aug. 13. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető , hogy nem gyári a variátor benne.
2012. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan súlyú és méretű görgő kell bele 6db, nem 3 ilyen - 3 olyan.
2012. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!