Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek Keeway Knight...

Van valakinek Keeway Knight 50 motorja?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy szeretnék egy 50ccm-es vasat venni, és leginkább a chopper kivitelűek tetszenek (Azért nem choppert írok, mert ezek az én szememben nem igazán azok. Azért szeretnék mégis ilyet, mert egyszerűen ezek tetszenek a legjobban.). Azokon belül pedig már inkább valami négy ütemű kéne, hogy minimalizáljam a kávédaráló-effektet, és az egyetlen kritériumoknak megfelelő motor amit találtam (és lehet is kapni itthon), az a Keeway Knight 50. Na én ettől félek rendesen, mert a 100-as változatáról olvastam rémtörténeteket, a youtubeon azonban dicsérik. Kérnék véleményeket a tulajdonosoktól, és ajánlásokat más hasonló motorra.

(Gondolkoztam még a Red Rose 50-en is, de kiborít a hangja.)



2012. aug. 26. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Az 50 és 100-as verzió között semmi különbség nincs, csak a hengerméret.


A gond tudtommal nem is a blokkal van (azt leszámítva, hogy AZONNALi olaj és egyéb folyadékcserét igényel a vadi új!), hanem a borítás gagyi műanyagjaival és széthulló csavarjaival.

2012. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Ennek részben örülök, mert nagyjából orvosolható problémák.
2012. aug. 26. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!