Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért szidja az emberek...

Miért szidja az emberek többsége a keeway 50-es robogókat?

Figyelt kérdés

konkrétan a focusokat néztem ,de mindenki azt mondja hogy a keewayek úgy ahogy vannak sz*rok ,de van 1 ismerősöm akinek van 1 focusa 5 éve neki hibátlanul működik 0 KM esen vették + volt itt a környéken egy embernek és ő is meg volt vele elégedve , de eddig akik szidták azoknak nem volt csak hallott valakitől valamit és azért sz*r , indokot nem mondtak ,hogy miért csak annyit ,hogy ne vegyek olyat

a válaszotokat előre is köszönöm !!!!!!



2012. aug. 23. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Mert a legyártott/működőképes példány arány kb 1000/2

Szóval a környékieknek mázliuk volt. AMúgy meg szarul rakják össze a dolgokat, szar dolgokból, ez szerintem elég indok.

2012. aug. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Az emberek többségének a robogók általánosságban nem tetszenek.

A keewayek pedig szerintem még az átlaghoz képest sem túl szépek.

Hogy mennyire működnek, azt nem tudom.

2012. aug. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Nekem keeway focusom van, 50-es 2T, 0 km-el vettük.


Egyetlen egy dolgot aláírok: van benne 6.000 km és még nem állt meg soha, de ettől függetlenül egy hatalmas f0scsomó, mert.


- 3-4 nap után kiszárad karburátor és nem lehet elindítani, csak ha befecskendezel 1-2 ml benzint a karbutárotba vagy a csövébe

- A riasztója / távirányítós indítója már 2 hónap után bemondta az unalmast és valami zárlatos is benne a kezdetektől, pár hét állás után úgy leszívja az akksit, hogy már tölteni sem lehet többet és kuka...

- minden zörög / kattog / lötyög rajta, pedig földutat még nem is látott. A tükrök konkrétan kilötyögtek és kikopott rajtuk a menet, visszarakni már nem lehet többet

- minőségileg (sem anyag sem teljesítmény) össze sem lehet hasonlítani egy normális robogóval. Nekem előtte egy malaguti volt, csak sajnos ellopták...

- 4 litert fogyaszt 100 km-en (....)

- Cserébe 65 a végsebessége fojtás eltávolítása után, amit csak lejtőn hátszélben lehet egy 70 kg-os emberrel produkálni. A valós utazója kb. 55 (csak jelzem, hogy a 12 éves malaguti robogómban volt 15.000 km, 80 volt a végsebessége és akárhogy húzta neki az ember 2,5L-nél nem fogyasztott többet!)


Hát, szerintem ezért szar a keeway, a focus meg pláne!

2012. aug. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
na ez egy kielégítő válasz volt ellene és malagutiból mi volt neked ? F12 ?F10? és az 4t vagy 2t ami neked volt ?
2012. aug. 23. 13:55
 5/12 anonim ***** válasza:

2t.


Sajnos arra már nem emlékszem milyen típus volt, csak arra, hogy fekete színű :)

2012. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2t és csak 2,5L evett ? nekem meg azt mondják vegyek 4t-t mert azok esznek 2-3 litert 2t meg beveri az 5-6 ot na ezért bonyolult a motor vásárlás :D
2012. aug. 23. 14:40
 7/12 anonim válasza:
keeway-ből csak egy fajtát szabad venni az pedig a legújabb RY6!
2012. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

# 6


Ez butaság, a 4T-kt akár 2 L alá is mehetnek egy átlag 2T pedig max 3-3,5L.

2012. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bistyák Zoltán válasza:
öööööö hát igaza van annak aki írja h a focus nem igazán jó deee én nagyon szeretem az enyémet aminek még semmi baja nem volt. a tükör nekem is kilazult de én azt megoldottam egy másik gumival és pillanatragasztóval.... más úgysem használja xdd. a karburátorral nekem semmi gondom nincs, egyedül a szivató részét kellett idáig 3 szor cserélni, de már 2 éve azzal sincs semmi. ha az embernek megfelel az 50 km/h akkor szerintem jó motor és szép is! :)
2013. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4 éve használom a mátrixom munkába járáshoz. Semmit nem költöttem rá. 70km/h a vége 60-65-el szoktam használni. Nekem semmi nem lazult fel, és ne is zörög. 21 évesen vettem most 25 vagyok és hidd el jó motorok ezek. Aki fikázza az azért fikázza mert neki Apriia vagy valami más van, és mivel autóra nem telik neki, vagy éppen nagyképű tinédzser, így az olyan számára mint egy Ferrari. Én nem hobbicélra arcoskodásból használom, hanem napi szinten hogy elvigyen A-ból B-be, és nem volt rá panaszom.
2015. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!