Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért szidja az emberek...

Miért szidja az emberek többsége a keeway 50-es robogókat?

Figyelt kérdés

konkrétan a focusokat néztem ,de mindenki azt mondja hogy a keewayek úgy ahogy vannak sz*rok ,de van 1 ismerősöm akinek van 1 focusa 5 éve neki hibátlanul működik 0 KM esen vették + volt itt a környéken egy embernek és ő is meg volt vele elégedve , de eddig akik szidták azoknak nem volt csak hallott valakitől valamit és azért sz*r , indokot nem mondtak ,hogy miért csak annyit ,hogy ne vegyek olyat

a válaszotokat előre is köszönöm !!!!!!



2012. aug. 23. 00:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem Keeway Flash-em van, cserben nem hagyott eddig. Nem terveztem a robogó beszerzését, nagyapámtól vásároltam érzelmi okokból (70 évesen már nem szívesen motorozik). Újkora óta használta, közel 40 000 km van már benne. Sokat állt napon a gép, így a műszerfal burkolata bemattult, meg a fényezés lakkrétege is pattogzik, így a valamikori lime szín most inkább matt citromsárga. Magától a műszaki tartalomtól viszont nem kell félni, hogy az út szélén hagy. :) Az akksit ki kell kötni(ha tartósan leállítod a motort), mert hamar lemerül. Berúgóval viszont mindig indul (a blokkban csak a kopó dolgok voltak eddig cserélve). A gyári gumik kukák (valami CST márka), eszméletlenül csúsznak és szó szerint eszi őket az aszfalt(6-szor volt cserélve eddig). Csinos kis motor, szerintem egyáltalán nem szégyellni való. Nem tudom mennyi a végsebessége, én a városi tempót simán tudom tartani vele(max 65-el mentem vele); nyáron sokszor jártam vele dolgozni az autót kímélendő. 190 centis vagyok és nekem kicsit kényelmetlen az ülés kiképzése, mert középtájékon van egy lépcső, amin pont ülök. Egy márkásabb motor nem kérdés, hogy jobb nála, de az alapfunkciót ez is tudja (elvisz mindenhova gond nélkül). Vezetési élményt kár keresni 50-es kategóriában... Minőségi kopóalkatrészt, meg olajat kell hozzá venni és akkor sokáig hűen szolgál, mint bármelyik másik gépezet.
2017. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Guy Pearce válasza:
Keeway-ből csak azt a típust szabad megvenni ami a koppintása..a Gilera runner..drágább utánzat,de valamivel jobb motor...
2018. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!