Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől áll le az ETZ 250?

Mitől áll le az ETZ 250?

Figyelt kérdés
90-el megyek 5-ben kb. 1 km-t és leáll.4-ben is megcsinálja 70-es tempónál.Visszaváltok 4-be akkor beindul,de akkor sem akar menni.Ha a kuplungot behúzom nem akar kipörögni.Megállok, kirakom üresbe akkor észhez tér.Gyústáshiba abban biztos vagyok de ezen belül mi lehet? Kicsi a gyertya hőértéke?( Magneti Marelli CW6NP) szép őzbarna.Kondi,megszakító,trafó,gyújtótekercs esetleg?

2012. aug. 26. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Üz.ell. hib.! Tanksapka enged be levegőt a benzin helyére? Kis luknak kell lenni rajta.
2012. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a jelenség akkor is meg van ha túl sok benzint kap a gép.Én a súbert legalulról feljebb tettem a legfölső alattiba mert a legfölsőben már nagyon gáz volt.

A másik szerintem vegyél bele ngk gyertyát legalább 7-est

Én 8-as iridiumos gyertyát használok bele és tökéletesen működik vele,jobban reagál a gázadásra is.

2012. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Biztos nem gyújtásgond?
2012. aug. 26. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:

gyertya, vagy sokat kap

nekem a 251-es MZ kinyírta a 8-as NGK gyertyát is, kicseréltem egy másikra most megy, mint állat

2012. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!