Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb sportmotor?

Melyik a jobb sportmotor?

Figyelt kérdés

Ktm Duke 125

Honda CBR 125

Yamaha YZF R125

Aprilia RS4 124

Derbi GPR 125 4V


2012. aug. 26. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
GPR vagy RS (szerintem). De én a Hondát venném, vagy a Yamahát. (Nekem csak japán mocik jönnek szóba...)
2012. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Yamaha a legjobb

Utána jön a honda azok nagyon jó kis gépek (minden villanyoszolpra akad egy hondás )

Majd ktm

Utána aprilia

A ktm azok is nagyon ott vannak csak drágák az alkatrészeik...

2012. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz meg pár tesztet, a Yamaha ésd a Honda ezeket a kisebb 16 éveseknek csinálta, ez max akkor jó, ha gyerek veszi, és nagy élmény, hogy 'igazi speednek néz ki'. Viszont nem kényelmes egy nagy embernek.(Tapasztalatom nincs velük!) De ha friss jogsis 16 éves a kérdező, akkor tényleg ez a kettő a legjobb. (És persze nem 100 kiló 190 centivel:D) Egyépként a Yamaha-ról tudod, hogy azt asszem az R1 képére csinálták? (Csak picit rövidebb, meg ugye csak 125-ös a motorja, de ezenkívül egy nem túl hozzáértő simán keveri:D)
2012. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Énis Yamahára szavazok nekem is az van és csak pozitivumokat tudok mondani de ez szinte minden japán mociról elmondható , az olasz motorok is jók csak drágább az alkatrész hozzá,nem olyan időtálló és hát az olasz mocik sokkal kényesebbek mint a japcsik
2012. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!