Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat bravo 96' 1.6 kocsimra...

Fiat bravo 96' 1.6 kocsimra milyen alufelnit vegyek?

Figyelt kérdés
15' ra gondoltam,valami nem túl drága peremes felnire,csak nem tudom milyen széleset vehetek stb... pénzem max 40-50k lenne rá.. 4x 100 as is jó lenne köztpontositoval ha jól tudom..
2012. aug. 24. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen jó rá a 4X100-as mozgókúpos csavarral, mert ha jól tudom a Fiat az 4X98-as. Amúgy szerintem ami jól néz ki rajta az a sűrű küllős sima ezüst felni ilyen:

[link]

Vagy a keskeny 5 küllős:

[link]

Nekem ezekkel tetszenek a fiatok, de még bejön a polírperemes 18"-as kerék is :D csak az nem jön ki ennyiből. Én Hijoin (HRS) felniket vettem 2 éve 14"-osat 62.000Ft-ért és ebben benne volt a posta is vadi újan. Sokat olvastam ezekről a felnikről. És szinte mindenki azt állítja hogy törékeny, ronda, stb... Nekem 2 éve van fent és semmi bajuk nincs pedig használom terepen is meg terhelem is őket. Szerintem jó választás lenne neked is.

2012. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én azért akarok csak 15" ost mert,16" meg felette azokra már drága pl egy új normálisabb gumi pl... meg 1.6 os motorhoz sztem nem kell túl nagy felni..
2012. aug. 24. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Öcsémnek ilyen volt rajta ( asszem Alessio ):

[link]

2012. aug. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
thx
2012. aug. 25. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!