Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Thaliára milyen...

Renault Thaliára milyen alufelnit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ez például jó e: 4X100-as lyukelosztás, agyméret: 58cm
2012. aug. 9. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Öhm..szerintem gyorsabban fellapozod az autód műszaki leírását,mire idejön válaszolni egy thalia tulajdonos:-)
2012. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pagan ***** válasza:
csak az osztókört nézd,4*100 as igen,et szám ne legyen nagyon alacsony mert kiugrik a felni a kasztniból és azt büntethetik,én egy 4*100 as 15" ös,és mondjuk et38 at rádobnék,sőt még lehet kisebb is az et
2012. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak az ET-re figyelj mert minél kisebb annál jobban jön kifele a kerék!
2012. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél rá semmilyet. Örülj, hogy jó az autó, és rakd félre értelmesebb dolgokra. Sajnos az alufelni sérülékeny, és sok szívás van vele. Könnyebben lekátyúzod, utána ütni fog, 4000Ft darabját görgőztetni, nem éri meg szerintem.
2012. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az agyméretet elirtam. 5,8cm. A kinézet miatt kellene a felni és csak nyárrá a nyári gumikhoz.
2012. aug. 10. 13:05
 6/6 pagan ***** válasza:
hagyd az agyméretet,nem számít
2012. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!