Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig képesek még emelni az...

Meddig képesek még emelni az üzemanyag árát? Úgyis megveszik az emberek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 21:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hmmm szerelvények kamionosoktol gázolajat :)itt romániába ez van
2012. aug. 23. 22:35
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Meg kell gondolni 2x is, hogy hová mész autóval. Sajnos egyre jobban luxus autózni.
2012. aug. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én amikor 400 ft lett a benzin, eladtam az autóm. Addíg is ritkán használtam. Van egy autó a családban, anyámék 20 percre laknak, ha kell, majd elkérem azt. Most nemsokára születik gyerekem, ezért egy darabíg nálam lesz a kocsi, de nem akarok sokat menni vele, max ha muszáj. Motorral még mindig jobban megéri járni, mint BKV-val, 2 litert fogyaszt max, napi 30 kmet megyek, egy tank (4l) elég 6, oda vissza út + egy hazaút, 4-5000 ft-ért tankolok havonta, a 10000 ftos bérlettel szemben. (biztosítás évi 4000, alkatrész ritkán kell szerencsére) Amíg nekem jobban megéri benzinezni, addíg meg fogom venni, dolgozni kell sajnos.
2012. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Sajnos lehet emelni a végtelenségig, az emberek úgyis megveszik. Nem egy olyan ismerősöm van, aki "még a WC-re is kocsival"-típus, az ilyenek inkább kevesebbet esznek, máson spórolnak, de két utcányi távot nem kutyagolnak, buszra semmi pénzért fel nem ülnének.

Nekem van autóm, mióta ilyen drága lett a benzin, télen buszozok, nem szeretem, de jóval olcsóbb így. Jó időben eddig is keróztam, azt mondjuk nem befolyásolja az üzemanyagár.

Sokan egyébként csak az egyéni érdekeiket nézik, "Húúú, busszal kellett mennem a Teszkóba", de azt nem érik fel ésszel, hogy az élelmiszert szállító járművek, a mentő- és tűzoltó autók is mind-mind üzemanyaggal mennek.

2012. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ugyanígy a cigi is. azt is emelik az egekbe, a függők mégis megveszik.


nekem is inkább az a bajom ezekkel az áremelésekkel, hogy még az is szív miatta, aki az életében közel nem volt a gázpedálhoz, mert az élelmiszert, vegyiárut, ruhákat mind kamionon szállítják, tehát az üzemanyag ára be van építve a termékekbe...


nagyon szeretek vezetni, ha addig élek is, lesz egy autóm, és inkább spórolok máson. pl nem megyek sörözőbe, nem veszek magamnak felesleges dolgokat. így sem élek valami túl fényűző életet (pl nincs TV-m, ezáltal előfizetési díj sincs. amit ezen megspórolok, megy a tankba :)

2012. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ebben az országban a kocsi mindíg presztizs volt.

Akármeddíg emelik akkor is megveszik ha kenyéren és vízen kell élniük.

Mert látja a környék, hogy milyen jól megy nekik.

2012. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!