Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom elkülöníteni...

Hogyan tudom elkülöníteni hogy melyik üzemanyag diesel és melyik benzin?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A benzin zöldes árnyalatú,míg a gázolaj fehéres-sárgás színű kissé olajos jellegű,a benzin meg száraz,sőt kifejezetten szárítja a bőrt,nagy zsíroldó képessége miatt.

Szagolva is nagyon nagy a különbség a benzinnek nagyon jellegzetes szaga van,és ez rendkívül gyúlékony is ,és tisztán szint robbanva ég,míg a gázolaj egy kicsit nehezebben gyullad be,és eléggé kormozva/füstölve ég.

2012. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogyha épp benzinkúton vagyok:)
2012. aug. 23. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést, ha tankolni akarsz, ot van a pisztolyoknál a jelzés, hogy melyik melyik
2012. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet azon érteni, hogy 95-ös benzin illetve Diesel?
2012. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

oda van írva hogy 95 vagy Diesel ,de ha valami oknál fogva semmi de tényleg semmi írás nincs akkor a dieselnek a töltő pisztolya fekete ,a benzinnek meg zöld , zöldből meg azért van több mert van 95ös 98as 100as [link]

de én sem értem hogy hogy érted a kérdésed remélem így

2012. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!