Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon nehéz a KRESZ tanfolyam...

Nagyon nehéz a KRESZ tanfolyam, és a vizsga? Sokat kell tanulni nagyon? (B kategóriás jogosítvány)

Figyelt kérdés
Vagy esetleg könnyebb volt mint amire számítottál?
2012. aug. 22. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt annyira nehéz mint mondjuk a nemzetközi jog, de kell hozzá egy bizonyos mennyiségű agy meg némi logika. Meg lehet tanulni.
2012. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
95%
Egyszerű amúgy párszor átolvasod a könyvet meg tesztelsz azt meglesz a bőven, a vezetés más kutya.
2012. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Logikus és más tantárgyakkal ellentétben ez tényleg fontos. Saját érdeked, hogy a magad és mások testi épsége érdekében tanuld meg rendesen, ezt tényleg alkalmazni fogod a mindennapokban:)
2012. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Nem vészes. Én végig hallgattam az órákat és utána elolvastam még otthon amit vettünk + még gyakoroltam a Kresz programmal a vizsgára.

Sok kérdés józan paraszti ésszel is kiokoskodható :)

2012. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes, én a tanfolyam kezdete előtt már kívülről tudtam a könyvet, mert annyira érdekelt, hogy első olvasásra megmaradt minden. (ilyen azért elgé ritkán fordul elő velem). Szóval, ha érdekel a dolog, akkor nagyon nagyon könnyű, ha csak nyűgnek érzed, akkor viszont nagyon nagyon nehéz.
2012. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
kinek hogy, én nem tanultam rá, intenzív tanfolyamra jártam, 8 nap alatt megvolt az oktatás, egyáltalán nem tanultam és így is meglett, igaz éppenhogy, mert 65 pontom volt:D de ha előtte gyakoroltam vna párat a programon biztosan sokkal job lett vna, voltak érdekesen megfogalmazott kérdések, amiket nehéz helyesen értelmezni, az ilyenekre kell figyelni, meg ha a 3 pontosakat tudod akkor gond nem lehet:)
2012. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

1 hete csinaltam meg a kresz vizsgat, ma mar vezetni jarok.

Igazabol eddig csak magamnak mertem bevallani, de az iskolas eveimhez kepest(amit nem reg hagytam abba), eleg keveset foglalkoztam a dologgal. Mint egy hetfoi dolgozatra kb.. Megis siman meglett elsore a 70 pontos vizsga. A hibak is inkabb figyelmetlensegbol adodtak.. A lenyeg az hogy nem vagyok benne biztos hogy tudom a szabalyokat annyira, mint mondjuk az aki csak harmadszorra ment at. Neha leulok, es olvasgatom, mert mint szerintem sok mindenki mas is.. eleg feluletesen tanultam meg.... A lenyeg az hogy nem csak masokra legy tekintettel, hanem magadra is! Lasd az en peldamat... Amugy az ilyen 2 het alatt megszerzett vizsgakhoz ugy gondolom eleg sok ido kell majd gyakorlatban, hogy biztos legyen az ember magaban..... de visszaterve a kerdeshez, ha megcsinalod a gyakorlo feladatokat a konyvben, nekem spec. 3000ft volt, nem lehet megbukni. Remelem nektek elsore is eleg lesz atolvasni es jobban megmarad:) udv

2013. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Sikerült a Kresz, 2 hibaponttal mentem át. De azóta már túl vagyok az elsősegély vizsgán is, és a vezetésen is, pár nap múlva lesz a forgalmi vizsgám. :)

2013. febr. 8. 17:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert hozzá! :)
2013. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. febr. 8. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!