Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a motorom?

Miért nem indul a motorom?

Figyelt kérdés

Yamaha TZR 50 (2003)

Röviden ennyi történt: mentem vele, és minthacsak levettem volna a gyujtást, leállt, de semmi hangot nem adott ki...

Az önindító teker, nincs szikra, tolásra sem megy.

A gyertyacserével probálkoztunk, nem volt jó,

Akksit töltöttem, azzal sincs baj.

MI LEHET A GOND? milyen ember tudná ezt megcsinálni, ha nem akarok sokat fizetni a szervizben?


2012. aug. 19. 16:48
1 2
 1/11 crx-es ***** válasza:
tranformátor
2012. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
biztos az lehet a gond?
2012. aug. 19. 17:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Kifogyott a benzin. :DD
2012. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
9 liter bezin van a tankba....
2012. aug. 19. 17:10
 5/11 A kérdező kommentje:
valami hozzáértő komoly választ szeretnék mer kegyetlenül sürgős....
2012. aug. 19. 17:10
 6/11 crx-es ***** válasza:
ha nincs szikra. mérd meg menyi van az aksiba de zt irtad fel töltötted hát akor vagy a kábel szakadt valahol vagy a valamijen saru csúszót szét ellenőrizd a rendszert ha minden stimmel akor biztos tranformátor
2012. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kábelek, csatlakozók, kötések állapota, gyújtás ellenőrzése.
2012. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

traf. rendbe most néztük meg másikkal, néha adott szikrát nlha nem egyszer folyamatsan adott és megáált.

kondenzátorhiba v mi?

2012. aug. 19. 18:09
 9/11 crx-es ***** válasza:
akor kondi lesz való szinü
2012. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Helló!

Elösször is ha nincsen szikra akkor az első gyanús dolog a gyertyapipa vagy gyertya tekerj bele egy tökmindegy milyen gyertyát és nézd meg hogy azzal van e szikra. ha nincs akkor nézd meg hogy mennyire jól illeszkedik a gyertyapipába a gyertya mert ott szokott még gebasz lenni amit sima csokipappírral lehet javítani ideiglenesen.

Ha ezek sem akkor nézd meg a biztosítékod ha van ha nincs akkor nézd meg a fesszabályzódat majd legutoljára hagyhatód a gyújtótrafót.

Aksi is lehet hibás mérjetek rá műszerrel ha kell többször is mert ha cellazrálatos akkor hol működik hol nem.

Úgy nagyjából felsoroltam a hibákat,max még amit tehetsz hogy az összes érintkezőt átkeféled drótossal de azt úgy hogy lehúzod az aksit!

2012. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!