Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul indítómotorral...

Miért nem indul indítómotorral a motorom?

Figyelt kérdés
na ez nagyon bonyolult van egy aprilia rs 50 típusú motorom és az a baja hogy az önindító nem mindig tekeri be!mikor ütöm vágom leállítom akkor beindul mikor szépen megyek vele leállítom nem mindig indul be! szívatóval hidegen se akar beindulni mindig! tolásra meg elég neki 5cm-et fog a kerék és már beröffent.sportlégszűrő van rajta. nekem olyanokat mondtak hogy sovány a keverék gyenge az akis tényleg és akumulátor tőltővel ha inditó 10ből 8x beindúl új aksit vettem bele azzal se indúl mi lehet a baja ennek a tetves motornak?
2011. aug. 11. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem Honda robogom van szinten 50-es es kb 1 hete nem hajlando oninditorol indulni pedig jol teker, jo az akksi is. Rugasra viszont poccre indul.

Nekem most mondtak eppen h probaljak meg allitani a levego csavaron, lehet az a baja, holnap meg is nezem:)

2011. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nemtom megoldodott-e mar a problemad, de az enyemrol most derult ki h szimeringes, szal fotengely szimeringeket kell benne cserelni, azert tud meg rugasra beindulni de inditorol nem.

Hatha ez az info neked is segit:)

2011. aug. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm és néha beindul néha nem hogy van ez ? valamikor 10x egymás után valamikor meg egész nap nem akar :D
2011. aug. 16. 08:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Nemtudom, mert az enyem mar max csak nagyon nehezen indul inditorol, rugasra meg mindjart. 1-2 rugasra indul hidegen melegen.

Hetvegen szereles, szimering csere:)

2011. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben majd írjál már kommentátort,hogy mi sült ki belőle kösz
2011. aug. 17. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!