Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort tudtok ajánlani...

Milyen motort tudtok ajánlani ami 125 ccm?

Figyelt kérdés
200-300 000 között kellene. Viszonylag olcsó alkatrésszel, legjobban a sportmotorok tetszenek...:)
2012. aug. 18. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Személyes kedvencem ebben a kategóriában -még ha nem is néz ki sportosnak- az Aprilia Red Rose.

Még sosem vezettem ilyen motort, de egy időben nagyon rá voltam mozdulva, elég sokat olvasgattam róla. A kétütemű mivolta miatt a hangja elég mókás, de állítólag az ötvenes is képes 80-nal menni, így szerintem a 125-össel sem lehet baj ilyen téren. A kora, a kétüteműsége és a viszonylagos gyakorisága miatt az alkatrész is olcsó hozzá, és szerelni is egyszerű.


Akárhogy is döntesz, sok sikert, széles utat!

2012. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát 300 ezerből ne akarj sportmotort venni. MZ TS 125. Van hozzá alkatrész és nem is drága.
2012. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Etz 250 még is csak jobb lenne :)

De egész jók a kis 125-sök is.

Sport motorba nem jó egyik 125ccm moci sem mert egyszerűen nem bírják az igénybevételt

Én yamaha rd vagy suzukit vagy egy jó kawasakit ajánlom .A kawákat mínőségben egyik motor sem érheti utol kívéve a nagyon régi német gépeket(természetesen fénykorukban) :)

2012. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hm.. yamaha rd eléggé tetszik:D
2012. aug. 18. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
300 ezerből olyan f*sza kis Mitot vagy RS-t, NSR-t, TZR-t lehet venni, mint állat :)
2012. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!