Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a Rieju RR50...

Mit gondoltok a Rieju RR50 típusú motorkerékpárról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátnőmnek venni szeretnék (édesapja adja rá a pénzt) egy Rieju RR 50-es kis kétkerekűt! A legjobb tudásom, valamint angol teszt végigolvasása után, annyit tudok,hogy AM6 blokkos, folyadékhűtéses, 9LE, elöl-hátul tárcsafékes. A burkolatok minősége is elmegy. A teszt szerint ennek a motorkerékpárnak a 45-50mp-ás (74-85 km/h) max sebességet produkálni kell. A futóműve is eléggé elfogadható, kisebb-nagyobb terepen is megállja a helyét. Nos, a kérdés az lenne,hogy szerintetek megéri-e ez a motorkerékpár a 120.000ft-t? Amit a kiszemeltről tudni kell:

-2002-es évjárat.

-gyárias külső, a faridomnál kissé kopottas.

-okmányai megvannak.

-visszajelzők működnek, különolajozás is!

-egy középkorú férfi gyereke használta a sportcsarnokba edzésre járni.

-8500km futott, bontatlan, zörejmentes, törés és karcolás mentes, jó váltóval, és fékekkel ellátott.


2012. aug. 16. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én inkább vennék régebbi YAMAHA DT-t, mint ezt.
2012. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Indokot is ha kérhetek! Amúgy többektől hallottam,hogy az AM6 blokk megbízható, alkatrész van dögivel! Valamint az is jelenthet valamit,hogy a mostani kis köbcentis motorokat is AM6 blokkal szerelik fel!
2012. aug. 16. 21:38
 3/7 anonim válasza:
Én a Riejuról eddig nem sok jót hallottam (robogóban). Kis 50 köbös 4ütemű robogó 60 as végsebességgel megette 100 on a tank benzint (5-6liter), ami azért nem mondhatni túl jónak. Az endurokban nem tudok segíteni sajnos, de én inkább vennék egy öregebb Hondát például mint egy Riejut.:)
2012. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Jó motorok , attól hogy nem akkora márka ! Nekem is ez van , szóval tapasztalatból mondom , előtte egy 2004-es Tzr-em volt. Más világ de nem bántam meg ! Rossz motort bármelyik márkából kitudsz fogni ....

Ha jóállapotú akkor megér 120.000 ezret !

2012. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zsoldos Marcell válasza:

Üdv!

Nekem pont egy régi Honda MTX 80 ccm - es motorom van, egyszer sem hagyott cserben, megbízható kis gép. De fiatalabbat szeretnék és én is ezt a motort szemeltem ki, szerintem kezdő motornak tökéletes és nem is KÍNAI, hanem spanyol illetve a blokkja olasz. Szerintem jó választás. Csak tulajdonosoktól fogadj el tanácsokat/tapasztalatokat, mert a többi ember hajlamos elég nagy tévedéseket kinyökögni.

2014. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 istikekeke válasza:
Hello! Én szerintem a Rieju márka a legjobb, az én kis Rieju mrx 50 supermotorombol ki tudok hozni 100, amit valjuk be nem sok kismotor tud. Na szóval a lényeg, ha egy jó állapotú Am6 blokkal ellátott Riejut veszel ( és arra is figyelj ne egy összeeszkabált motor legyen) az nem fog senkit cserben hagyni!
2016. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kérdezőnek már késő, de későbbi olvasóknak nem! Én imádom az RR 50-em, tökéletes volt kezdeni, eddig nem volt vele nagy gond! Én ajánlom :)
2017. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!