Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri no name kínai robogót...

Megéri no name kínai robogót venni? Keeway, kymco, polymobil, rieju, stb? melyik jó ezek közzül?

Figyelt kérdés
jóval olcsóbbak , keveset esznek, .tudom hogy az élettartamuk rövidebb de lehet hog annyit spórolok hogy ilyennel olcsóbban jövök ki?

2012. aug. 13. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem éri meg,egy régebbi japán robogó ezerszer tartósabb és minőségibb.
2012. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az egyik barátomnak kínai négyütemű robogója van kb 3-4 éveaz auchanos fajta 4 ütemű.Nos a haver nem huzatta sosem és még semmi baja nem volt.Igaz vadi újjat vett.

Szerintem ha újat veszel és vigyázol rá akkor sokkáig jó lehet de ahogy elkezdenek előjönni a bajai akkor egyből túl kell adni rajta...

2012. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Timberwolf válasza:
Egy kis javítás: A Kymco nem kínai. Ázsiai országba gyártják, de Honda alkatrészekből. A Rieju pedig spanyol. Ezeket nyugodtan megvásárolhatod, ha nincs leharcolt állapotban. A Keeway, Polymobil valóban egy rakás fos, még újonnan is.
2012. aug. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nekem praktikeres mex mocim volt és a műanyag gyakran eltört. a küllők kitörtek, a csavarokról lejött a menet.

azért kérdezem van e jó ezek között.

köszi a válaszokat

2012. aug. 14. 09:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Újként megéri, mert fele az áruk, de az élettartamuk azért nem a fele, illetve pl. keewayhez az alkatrész szó szerint filléres, mintha Simsont szerelnél.


Amúgy nekem van egy keeway, egy jó nagy híg f0s az egész, de be kell valljam férfiasan, 7000 km alatt még SOHA nem hagyott ott az út szélén. Cserébe vannak idegesítő hibája (gagyi műanyagok, zárlatos riasztó, 2 hétig nem jár a motor kiszárad a karburátor, stb...)

2012. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kymcom van 5 éves soha semmi gondom nem volt vele,én erről tudtam mondani mert ilyenem van.
2012. aug. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kymco is ugyan olyan kínai ha az élettartamot vizsgáljuk.
2012. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sápadtarcú válasza:

Üdv.

Lassan negyedik éve hajtok egy Keeway kolibrit(Qjiang). Olcsón vettem, mondván esni-kelni pont jó lesz, nem fogom sajnálni.Eddig semmi baja nem volt. Most azért kell hengert cserélni, mert felakadtam vele és kiszakadt a kipufogó tőcsavarja és nem hegeszti senki.

2018. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mocsokviktor válasza:
A Kymco az nem kínai és ráadásul az egyik legjobb a robogó kategóriában (Nézd meg a futármotorokat)
jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!