Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A katalizátort ha kiszedetem...

A katalizátort ha kiszedetem nagyobb lesz a hangja a kocsinak?

Figyelt kérdés
Nem teljesítményfokozás vagy ism miatt hanem motordiag problémás…

2012. aug. 16. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
nem különösebben lesz nagyobb hangja, vagy talán semmivel , ha rajtahagyod a többi dobot.
2012. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hangon nem sokat változtat, mert a többi hangtompító a helyén marad.
2012. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 pagan ***** válasza:
5%
nálam igenis nagyobb lett a hangja,nem kicsit:DD,én mindig hangoztatom,nooo katalizátor!!egyenes cső forever:DD
2012. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy jó ötlet kiszedetni, mert 1. a széndioxid kibocsátása tudtommal nem lesz megfelelő 2.Szabályellenes lesz ha a kocsi papírjaiban szerepel a katalizátor, és mégsincs benne. És még a kötelező vizsgán se megy át...
2012. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 pagan ***** válasza:
20%
az enyém mindig átmegy a vizsgán,és nem fizetek érte pluszt mielőtt ezzel jöttök,bár szoktak ejnye bejnyézni de ennyi:)
2012. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 pagan ***** válasza:
21%
de úgy is szokták csinálni hogy kibelezik a katalizátort,és akkor olyan mintha lenne benne de mégse,nem kell vészmadárkodni állandóan,a műszaki vizsga nem olyan durva mint sokan hiszik,ráadásul eddig minden évben máshova vittem
2012. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Több ilyennel volt már dolgom,lesz egy jellegzetes "repedtfazék" hangja.

2012. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az ejnyézés a baj, meg a műszaki, növeled a károsanyag-kibocsátást. Ne gyere azzal, hogy csak a te autód nem jelent semmit egy gyárhoz képest, mert ha mindenki így áll hozzá, akkor már bizony jelent!
2012. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ki lett szedve hát nem tudom kívülről ?! de belülről olyan Trabant hang hallatszódik :D
2012. aug. 22. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!