Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autó riasztóm folyton...

Új autó riasztóm folyton téves jelzést ad. De mitől?

Figyelt kérdés
Pár hete beszerelt, Infrás, eddig csak napközben riasztott, kb 4 naponta, de akkor többször egymás után, viszont most már éjjel is. 3szor vittem vissza a szerelőhöz, mindig csinál rajta valamit, de sose lesz jó. Akku-val nincs baj, ablakok felhúzva és telken belül áll. Mitől lehet ez?

2012. aug. 15. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek hogy (gyári) hibás, cseréltesd ki.
2012. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerosom jart igy: O bezart mindig valamilyen bogarat az autoba es az keverte meg a riasztot...
2012. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Napkiraly ***** válasza:
nekem a kéder miatt befújt a szél és az ütésérzékelőjelzett be, lecsavartattam nullára,azóta nem jelez be
2012. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érzékelőt cseréltettem benne, azóta is csinálja, bogarat nem találtam. Azt is kipróbáltam, hogy nyitva hagytam az ablakot, rázártam a riasztót és benyúltam könyékig, egy papírral legyeztem, akkor bezzeg meg se nyikkant, szóval szerintem a kéder miatt sem lehet. De köszönöm a válaszokat, legalább pár percig élt bennem a remény, amíg kipróbáltam:) jövőhéten teljes csere.
2012. aug. 16. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!