Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » D-Csepel felújítás?

D-Csepel felújítás?

Figyelt kérdés

Szeretem a régi motorokat és felszeretnék újítani egyet

pl.: [link]


Ezt fel lehetne újítani és kb. mennyi pénzből?


2012. aug. 14. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Fel lehet őket újítani. A csúcsminőségű, gyárinál is szebb felújítás belekerülhet 2-300.000 Ft-ba is (igen, egy ilyen kis motornál is), de ha csak működőképessé szeretnéd tenni, akkor 100.000 Ft-ból minden fontosabb alkatrészt újra tudsz cserélni és lesz egy használható motorod, aminek még úgy, kicsit ütött-kopottan is megvan a maga nosztalgiahangulata.

Utána pedig otthon nézegetheted, beindíthatod, mehetsz vele egy kört az udvarban, de közúton nem használhatod. Ugyanis mivel nincsenek okmányai (a hirdetésben ez szerepel), nincs mód rá, hogy forgalomba helyezd.

2012. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A felújítás ára sok mindentől függ.

Attól függ te csinálod vagy csináltatod valakivel. Attól is függ hogy milyen minőségű és árú festékeket használsz. Mit kell javítani cserélni. fejlesztesz e rajta vagy gyárira akarod meg hiányzik e alkatrész. Ezt előre nem lehet megmondani. Nem látunk bele a blokkba se a festék alá.

Mutatsz egy képet szerinted valaki egy árat tud mondani neked látatlanba? Mert ha van ilyen akkor az már kitalálta hogy le fog venni pénzel.

2012. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy kérdésedre hogy fel lehet e újítani? XD

Ezt??!! :D

Hozol egy vázszámot motort csinálok köré. Nem látad te én mikből nem csináltam ütőképes járműveket. Elszörnyednél!!

Pedig én csak egy közép szintű hobby autószerelő vagyok. Kérdés inkább az mennyi időt energiát áldoz rá az ember.

2012. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindent fel lehet újítani. Csak hozzáértés, idő, és pénz kérdése. Én kerékpárokat újítottam fel. Némelyiken még magam is meglepődtem. Hogy a varacskos lyukacsos rozsdás vaskupacból milyen klassz gépek születtek. Pedig nem tekintem, nem tartom magam nagy szakinak.

Ez a csepel első ránézésre eléggé egyben van, elég ritkán látok ilyen jó állapotú fellelt gépet. nagyjából mindene megvan, nem lehet nagy szám működőképessé tenni. Más kérdés, hogy milyen szinten szeretnéd felújítani. Épp csak működjön, néha pöfögsz vele kicsit, vagy gyári állapotúra akarod varázsolni. Akkor krómoztatás, váz homokfúvatás, fényezés, csíkozások.... jujj. Nem kevés idő és pénz...

2012. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!