Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Városlakó vagyok, hónapok...

Városlakó vagyok, hónapok telnek el, hogy az V. sebesség fokozatot használnám. Okoz ez problémát?

Figyelt kérdés
Sóval az állandó város miatt nagyon-nagyon ritkán rakom V. fokozatba. Okoz ez kenési vagy egyéb problémákat?
2012. aug. 10. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:

A váltóban semmiképp. A motor fog ellustulni kicsit, de ez sem tragédia.

Egy hosszabb vidéki út után észre fogod venni mennyivel jobban "harap" az autó, de gondot nem okoz.

2012. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A váltónak tökmind1, a kenése is ugyanolyan attól, hogy nem használod:)

Ki azért ne szereld a 5.-et, jól jöhet még:)

2012. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig az a V, mint városi fokozat :)
2012. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bajt nem hiszem, hogy okozna, de nem tesz jót a motornak ha nincs legalább néha pörgetve kicsit.


Viszont hogy-hogy nem használod?

Gyakran járok Budapesten, de mégis szinte mindig tudom az 5. fokozatot használni.

2012. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pesten is vannak 70es részek, pl a Hungária vagy más külsőbb területek. én azért néha adnék egy kicsit :D

nekem az oktatóm azt mondta, hogy 60 felett már illik 5be tenni, viszont a mi autónk csak 70nél kívánja, szóval nem kínoznám :)

mondjuk mikor elmegyünk Budaörsre vásárolni, akkor értelemszerűen 5ben nyomjuk 100zal :)

2012. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem nem okoz gondot, de amikor kimész pályára akkor rá kell lépni, hogy kikormolja magát.
2012. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!