Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy kb.4-5 éve forgalomból...

Van egy kb.4-5 éve forgalomból kivont autónk, mert nem lett rá fizetve semmi, és forgalomba szeretném állíttatni. Hol kéne kezdeni, és nagyjából mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
se műszaki, se forgalmi, se biztosítás nincs rajta

2012. aug. 9. 13:53
 1/3 anonim válasza:

menj be az illetékes polgármesteri hivatalba, keresd aszthiszem az igazgatási osztályt, de a biztonsági megmondja, és ott helyeztesd vissza a forgalomba. azután menj el műszakiztatni, meg köttess rá kötelező biztosítást.

Eéggé borsos ára van a forgalomba visszahelyeztetésnek, ha jol tudom, 30 000 ft. a műszaki meg kb 20-25 000 ft. a kötelező díja meg változó.

2012. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha hazaértem mondom, most nem érek rá.
2012. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Okmányirodában érdeklődj.

Én eladás miatt helyeztettem vissza a vevő kérésére. Állítólag csak az eladó intézheti. Rögtön adásvételivel mentem. Nem mondom hogy egyszerű volt, kellett egy csomót ordibálni, meg ráment 2-3 napom, mire elintézték, de ha jól emlékszem nekem nem került pénzembe.

2012. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!