Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autót kivontak forgalom...

Ha egy autót kivontak forgalomból x éve, azt vissza lehet helyezni forgalomba?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ ideiglenesen vagy végleg, előbbi esetben simán visszalehet, utóbbiban is csak bonyolult meg nagyon sokba kerül.
2011. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
végleg, és hallottam hogy van valami időkorlát /pár év asszem/ amig visszalehet és utána nem. Valaki el tudja magyarárni h hogy is van ez. Am köszönöm az 1.-ik válaszolónak:)
2011. febr. 6. 21:38
 3/6 A kérdező kommentje:

vagy ha lejárt a forgalmi akárhány éve, azt vissza lehet helyezni?? pl van ez : [link]

persze restaurálás után:)

2011. febr. 6. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sajnálod rá a pénzt és szépen felújítod és mivel 30 éve felett van akkor érdemes veteránvizsgára vinni, úgy tudom ott papírok nélküli járműhöz is tudnak így papírt adni
2011. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2011. febr. 7. 14:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy okmányirodában ne hagyd magad lerázni. Először el akar majd hajtani az ügyintéző meg küldözget össze vissza és egy halom pénzt akar veled majd fizettetni. Ne hagyd magad, verd az asztalt, balhézz, beszélj a vezetővel, telefonálj rájuk minden nap ha kell!

Sajnos tapasztalatból írom ezeket, én már korábban végigjártam hasonló ügyet. És csodák csodájára helyben mindent el lehetett egyszerre intézni és még vagyonokat sem kellett fizetni.

(Azért reménykedem benne, hogy csak nálunk van ilyen fejetlenség az okmányirodában és máshol gördülékenyebben mennek a dolgok...)

2011. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!