Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Perion akkumulátorról ki...

Perion akkumulátorról ki milyen véleménnyel van?

Figyelt kérdés
Most vettem egyet F Astrába 45 Ah. Kinek volt már ilyen akksija? A neten utánaolvastam, mindenki jó véleménnyel van róla.

2012. aug. 8. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy ilyen még van!

Jó 25 éve a Ladában volt utoljára ilyenem, de már nem nagyon emlékszem, hogy milyen volt.

2012. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekemis a ladámba volt ilyen,még a 90'-es években:)


Sokáig húzta,úgyemléxem

2012. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bírni fogja. Max annyiban marad el kortársaitól hogy nehéz mint dög. Meg nemigazán bírják ezek az akkuk ha bazi erősítőket kötnek rájuk. És ne merítsd ki teljesen soha mer akkor feleződik az élettartalma. Amúgy korrekt akku.
2012. aug. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 pagan ***** válasza:
nekem 3 éve perion van,ez nem a régi perion,a johndon controls gyártja mint a vartát,nyugodtan vedd meg kiváló minőség,személyes tapasztalatom alapján mondom
2012. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 pagan ***** válasza:
johnson*
2012. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Többnyire dolgozni járok vele, ha bírja a felkapcsolt világítást meg a gyári rádiót egyszerre, akkor nincs baj :)
2012. aug. 9. 11:00
 7/9 Napkiraly ***** válasza:
nekemis az van,bírja
2012. aug. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jók ,nincs velük gond.
2012. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem jók, hanem nagyon jók! Olcsón adják ugyanazt a minőséget, mint a Bosch akkuk.
2013. nov. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!