Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kaptam egy Simson Start. A...

Kaptam egy Simson Start. A napokban sokat javitgattam, tankot mostam karbit tisztitottam összeraktam, berugtam és másodikra indult is, de a motor kb 2 másodperc múlva nagyon felbőgött és alig tudtam leállítani. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A karbinál meghuzogattam a gázbovdent és úgy állt csak le.

2012. aug. 7. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Rosszul van beállítva a karbi, az a baja. Lesznek majd itt jobban hozzáértők (nem tudom a Star-on milyen van), ők majd leírják hogy kell.
2012. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen indul (csak sok benzinnel), aztán megállíthatatlanul felpörög? Szerintem szimmering vagy falslevegő valahol.


Sokáig állt?

2012. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"A karbinál meghuzogattam a gázbovdent és úgy állt csak le."

Ebben az esetben a gázbovden van összerohadva, csere, de legalább egy alapos tisztítás/kenés javít rajta!


Szerintem.

2012. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem falshlevegő.
2012. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kgaba88 ***** válasza:
Szerintem ki kell cserélned a főtengely-szimmeringeket.
2012. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

karbicsek hiba... ha pár másodperc múlva felpörög, akkor nincs benya utánpótlás... vagy fennakadt a tű, vagy valamilyen icipici dugulás van és nem jön elég benya..



a star az egyik legjobb szimó...megy mint a barom...

2012. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!